Menu

Witamina D3

Heja.Jaką wit.D3 dajecie swoim niemowlętom? Pediatra kazała podawac ale mówiła że to bez recepty a w aptece mają kilka rodzai (firma,jednostka itp) .Farmaceutka kazała spytac lekarza którą a ja dopiero co byłam.Jest wogóle jakaś różnica która?

mateuszowa
 490  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie witaminki

Odpowiedzi

jagoda30
Jeśli Dewikap to musisz wiedzieć ile kropel,żeby nie przedawkować.W kapsułkach wystarczy jedna dziennie,spokojnie możesz kupić najtańsze za kilkanaście zł.
iwona1985
Ja podaje w kapsułkach i są najlepsze dla mnie.
halina21
my podawaliśmy w kapsułkach najpierw K+D a potem samo D my mieliśmy witamin D albo bobik D
jadzia23
my dostalismy recepte na devikap ze szpitala ogolnie to zawsze podawalam zwykla w kapsulkach.
Madzika
Devikap jest najlepszy łatwiej podać krople z buteleczki niż wyciskać te kapsułki a do tego na receptę jest po około 4 zł i wystarczy na około 3 miesiące a te twist off są po około 18 wystarczają na miesiąc.
różnice można wydać na coś innego :)
Ania111990
Wcześniej podawałam w kapsułkach ale nie podobało mi się otwieranie i przeszłam na krople. Teraz zdecydowanie lepiej się podaje. Polecam Juvit multi.
Magdzik
Podawałam Devikap. A tak apropo... Koleżanka była z córką w poradni leczenia kości, czy jak to tam się nazywa specjlaistycznie, i doktor powiedziała jej, że witaminę D powinni przyjmować wszyscy bez wyjątku, dzieci i dorośli w okresie jesienno-zimowo-wiosennym, z tego względu, że zmienia nam się klimat
niki30041988
podaje w kapsułkach
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.