Menu

wizyta u ginekologa

wczoraj na wizycie wszystkie pacjentki slysza jak dziewczyna pyta lekarza czy jak rzuce palenie to moj brzuch urosnie? bo na 14tydz to go nie widac...pierwsze co to lekarz sie zasmial i powiedzial jak pani rzuci to sie przekona

Pacholec
 516  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

wizyta u ginekologa

Odpowiedzi

anulka2281
Niektóre mamy latami starają się o dziecko i odmawiają sobie wszystkiego. To niesprawiedliwe ze takie nieodpowiedzialne i egoistyczne kobiety zachodzą w ciążę a inne mimo że robią wszystko najlepiej jak potrafią nie mogą przytulić swojego dziecka... Słów bi brakuje żeby skomentować te dla których nawet nowe życie nie jest wystarczającym powodem żeby rzucić palenie! Pamiętam jak kilka lat temu moja kuzynka nawet podczas karmienia piersią trzymała peta w gębie! Porażka!
piasekpustyni
anulka2281 nic dodać nic ująć, w tej kwestii jestem cięta na takie "mamusie"... (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
a brzuch mały bo Bobas jest niedotleniony przez faje i nie rośnie!!!(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
madzia1330
ohh niepowazne te niektore ...(nigdy)

nigdy nie zrozumiem tych matek ktore palily/pala w ciazy ... (wow) no albo ciaza albo fajki (smutna) a najlepsze to jest to ze one szybko zachaodza w ciaze , ciaza przebiega im prawidlowo no i rodza zdrowe malenstwa... a te co bardzo chca ... nigdy tego nie maja ...tak jak napisala anulka2281@- totalna porazka !!(barf)(zlosc)

a z brzuchem to nie tak do konca - u mnie pojawil sie brzuszek dopiero okolo 30 tygodnia ciazy- a nie palilam (aniol) ale ja zawsze mialam ''nadmiar kilogramow '' (grins) moze dlatego ....hehe

piasekpustyni ---(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
joana1983
Hmmmm... Widziałam jakiś czas temu na koncercie dziewczynę w zaawansowanej ciąży z piwem w ręce. I to piwo wcale nie należało do jej faceta... Cieszę się ogromnie, że świadomość wielu przyszłych matek jest już na tyle duża, że nie pozwolą sobie na picie i palenie w ciąży. Szkoda jednak, że nie wszystkie są uświadomione... (chora)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.