Menu

Wizyta u laryngologa

Witam 22 marca idę z dzieckiem do laryngologa ,słyszałam że jest to bolesne badanie dla dziecka .Czy tak faktycznie jest ? Jak ono wygląda ?

domka
 2605  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak dziecko

Odpowiedzi

babooshka
Pierwsze słyszę by było bolesne. Poza tym zależy co jest Twojemu dziecku,laryngolog zwykle bada (ogląda) dokładnie uszy, gardło (stan migdałków) a nawet nosek.Moje dziecko ma za sobą kilka wizyt u laryngologa i otolaryngologa i nigdy te wizyty nie były dla niej czymś przykryw, wręcz przeciwnie...
tymianek
my jesteśmy właśnie po wizycie u laryngologa i do bolesności mu daleko. Lekarz sprawdził synkowi gardło, uszy i nos - może to jest nieprzyjemne, ale raczej bezbolesne i po badaniu
sque
My też ostatnio byłyśmy u otolarynologa, który sprawdziła córce uszy, nosek, gardło, ale nic jej nie bolało. Jedyne było nieprzyjemne jak wsadzał jej ten patyk do gardła, a tak nic poza tym. Córa była grzeczna i zadowolona.
piasekpustyni
My byliśmy 2x u otolaryngologa. Ciągnął się za uszka a okazało się że to jedynki szły i dlatego. Płakał bo się bał obcej kobity a nie dlatego że coś bolało. Drugi raz byliśmy na kontroli po zapaleniu ucha i Mały siedział jak zahipnotyzowany, nawet nie pisnął. Nie wiem co mieliby tam robić żeby było bolesne. Jeśli dziecko jest chore to może boleć jak uciskają w uszy a jak zdrowe to nie. Powodzenia!
domka
No to mnie uspokoiłyście ..Ludzie mi gadają że to badanie boli dzieci .....
myszka838383
Byłam z synkiem już parę razy. Miał powiększony migdał ( już usunięty) Lekarz zajrzał do gardełka..zbadał uszka i tyle. Zero bólu i płaczu.
marysia26
(kwiatek) byłam z dwojka dzieci u laryngologa i wogóle niebolało ich badanie ktos bardzo pania nastraszył bedzie dobrze(pokoj)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.