Menu

wizyta w pracy

Kochane Mamuśki. Jadę jutro do swojej pracy złożyć wniosek o przedłużenie urlopu wychowawczego i jestem cała nerwowa. Niby nie mają podstaw, aby mi tego urlopu nie przedłużyć, bo mam umowę na czas nieokreślony, a do końca tego roku mam urlop, który trwa dwa lata, więc został mi jeszcze rok do wykorzystania. trochę się w pracy zmieniło, na pewno dyrektor. Nie odwiedzam firmy, nie mam tam nikogo "zaprzyjaźnionego", więc jak sobie pomyślę o tej "wizycie" to wszystko mnie boli. Ale muszę jechać, a jutro mam auto, bo mąż ma wolne, zabieram Natalkę, aby było krótko i zwięźle.
Napiszę jutro wieczorem, jak było. A może sama się wkręcam, przecież szef to też człowiek, mimo, że prof hab. dr?!

joasik31
 542  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca

Odpowiedzi

AniaSCh
A dlaczego nie wziełas od razu na 3 lata?

Ale nie przejmuj się będzie dobrze, chociaz ja wiem ze swojego doświadczenia, że te wizyty u pracodawców przyprawiają o ból głowy(chora)
Tesa
musi sie zgodzić, powodzenia(kwiatek)
joasik31
AniaSCh, wiesz życie pisze czasami inny scenariusz niż chcemy:)
aniol
wiem cos o tym mi wogule niechciala dac szefowa ale niewiem jak jets teraz ja bralam 2 lata temu to byl przepis nawet znalazlam w gazecie ze niema prawa mi odmowic wychowawczego i jej to zucilam pod nos i podpisala ale niewiem jak teraz jest bo przepisy zmieniaja sie z miesiaca na miesiac.zycze powodzenia wiem ze to nielatwe bo ja sie trzeslam jak galareta ale niemasz nic do stracenia walcz o swoje ...
Agulek
nalezy ci się i bedzie dobrze:)Trzymam kciuki mocno
joasik31
bardzo dziękuję za słowa otuchy. czekam tylko na męża i ruszam do pracy, serducho wali mi jak oszalałe:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.