Menu

Wizyty położnej środowiskowej

Czy po porodzie każda z Was miała wizytę położnej środowiskowej? Kiedy taka wizyta następuje i czy było to dla Was wsparcie i pomoc przy opiece nad dzieckiem, czy niepotrzebny stres? Napiszcie jakie macie wspomnienia z wizyty położnej po przyjściu dziecka na świat.

Ania
 2323  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem położna wizyta

Odpowiedzi

karolcia514
ja przyjście położnej wspominam na wesoło gdyż równa z niej babka :) przyszła do nas kilka dni po wyjściu ze szpitala zrobiła to tak z nienacka hihihihi mogłam porozmawiać z nią o wielu rzeczach które mnie trapiły :)
natuuusia19
przyszla ok tygodnia po powrocie ze szpitala... spedzila sporo czasu u nas, wypila herbate i nagadlysmy sie... tematow bylo wiele bo znamy sie od dawna:) znala moja niezyjaca mame i tesciowa:) duzo przydatnych pozniej rzeczy ppowiedziala mi o pieegnacji mnie i dziecka po porodzie:)
Madzika
u mnie była pierwszy raz 3 dni po moim powrocie i przychodziła jeszcze 5 razy .zawsze miała dla mnie dużo informacji i znała odpowiedzi na trapiące mnie pytania. bardzo miło wspominam jej wizyty choć nie siedziałyśmy przy herbacie i nie gadałyśmy o wszystkim, a konkretnie o dziecku i sprawach go dotyczących.
daryjka87poznan
Połozna przyszła do nas 5 dni po porodzie. Okazało sie ze to moja kolezanka ktora mieszka dwie ulice dalej :D
amalka
Nie pamiętam ile dni po porodzie zjawiła się u nas (daaawno to było) ale odwiedziny wspominam świetnie. Pani Asia śmiała się, że niepotrzebnie przyszła bo wszystko już wiemy :) Miałam jej numer telefonu i mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Fajna babeczka.
karolincia
Bardzo miło wspominam miła i sympatyczna pani jak miałam problem to po prostu do niej dzwoniłam ona do mnie też spytać czy wszystko w porządku.
margolcia85
Musialam sama zawiadomić położną o porodzie i zaprosić na wizytę oczywiście tak też zrobiłam, po kilku dniach wadła na kilka minut i tak wpadała chyba przez 3 tygodnie, w każdej chwuli mogę do niej zadzwonić gdy mamproblem klub jakieś pytanie, ogolnie nasza położna to super kobitak i można się doniej z każdym problemem zgłosić :)
monikarogalska2
u mnie była ok 3 tygodnie po porodzie, była krótko...wypełniła parę papierków i poszła.
emiliab
Wizyty położnej przy pierwszym dziecku jak dla mnie to była strata czasu mojego i tej pani. Przy drugim dziecku to zupełnie coś innego. Położną okazała się być pielęgniarka z oddziału noworodków w szpitalu którym rodziłam. Była bardzo pomocna i nie ograniczyła się tylko do wypełnienia papierka, że przyszła.
piasekpustyni
Przy pierwszej wizycie pani położna odpowiadała na moje pytania i było OK. Później była jeszcze 2-3 razy, ale ten ostatni sama się wprosiła bo już za bardzo nie miałam pytań i nie potrzebnie przychodziła w sumie. Ale pani sympatyczna i w sumie pozytywnie wspominam te wizyty.
JUSTYS
Do mnie nie przyszła położna środowiskowa,sama sobie świetnie dawałam rade :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.