Menu

Własne cztery kąty: Kiedy wyprowadziłaś się z domu rodziców

Wielka radość! Będzie pakowanie kartonów, przewożenie mebli i urządzanie własnego mieszkania. Wreszcie człowiek staje na własne nogi i nikt mu nie będzie mówił kiedy ma posprzątać i kiedy wrócić do domu. Kiedy jest odpowiedni czas na wyprowadzkę od rodziców? W jakim wieku wyfrunęłaś z gniazda od rodziców i rozpoczęłaś życie na własny rachunek? Podziel się z nami swoimi przeżyciami.

Ania
 2425  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

własne mieszkanie dom samodzielność wyprowadzka

Odpowiedzi

koza54
rok temu się wyprowadziłam ale właśne kilka dni temu znowu się do niej wprowadziłam. Z jednej strony się cieszę a z drugiej nie (smutna)
Basia88r
"Wyfrunęłam" z domu mając 18 lat...Dokładniej 18 lat i 3 miesiące...Czy za wcześnie? Chyba nie...Zamieszkałam wtedy z moim chłopakiem, obecnie mężem i ojcem mojego dziecka(grins) Mimo, że mieszkanie zmienialiśmy już 6 razy w ciągu 3 lat to i tak uważam, że dobrze zrobiłam wyprowadzając się od rodziców i za nic na świecie nie chciała bym do nich wracać...
moniczka
Ja miałam 20 lat jak sie wyprowadziłam od rodziców i wyjechałam za granice
mammma
po maturze
mammma
a do swojego własnego mieszkania to w okolicach zamążpójścia
Nula139
Po ślubie,12 lat temu.Miałam 20 lat.
Kordelia
Od rodziców wyprowadziłam się w wieku 21 lat, czyli po ślubie i zamieszkaliśmy u teściów- to było długich 9 lat, a teraz już od prawie 3 mieszkam w swoim własnym domy i cieszę się z tego ogromnie:)
Danusia79
Miałam 18 lat, od 5 lat mieszkam w swoim domu :)
agis
Mialam 23 lata wzielismy slub i tego samego dnia pierwszy raz spalismy we wlasnym domu :)
renata29
miałam 27 lat,spakowałam trzy torby i pociągiem z narzeczonym na drugi koniec Polski ruszyłam,po dwóch czy trzech tygodniach przyjechałam już samochodem po resztę rzeczy,ledwo się zmieściłam do auta:)
emiliab
Życie na własny rachunek zaczęłam jak założyłam własną rodzinę tj ok 2,5 roku. Nadal jednak mieszkam jakby z mamą, bo mamy własny dom i mama mieszka na dole, my na górze.
Juli1303
jak miałałam 18 lat. Poszłam na stancję. Po roku miałam już mieszkanie własnościowe od mamy. I tak sobie w nim mieszkam do dziś
Iwona1977
wyprowadzilam sie 10 lat temu,zaraz po slubie. Nie odeszlam daleko,bo tylko na druga strone podworka :) ale najwazniejsze ze mam wlasny kat
jola75
17 lat
sque
od rodziców to po maturze, a do własnego mieszkania to po ślubie, tak ok. 1,5 roku temu.
betty
po ślubie czyli prawie 4 lata...
kasia18nh
mając 18 lat
izkalepszy
tak mi dobrze było u mamusi że w wieku 28 lat opuściłam jej dom dopiero;))))
beatka7623
Mając 19 lat czyli nie mieszkam z mamą 14
madelaine
Ja również wyprowadziłam się dosyć wcześnie, bo dokładnie tydzień po maturze, czyli jak miałam 19 lat. Początkowo mieszkaliśmy u jego rodziców, a po pół roku już zaczęliśmy urządzać własne mieszkanie;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.