Menu

Własne mieszkanie

Wiecie co? Wkurza mnie już dosłownie wszystko - skąd mam wziąść kasę na własne mieszkanie?! Rodziców zamożnych nie mam, pracuję od niedawna bo od dwóch lat i moja zdolność kredytowa to prawie nic wobec potrzeb. To samo dotyczy się partnera. Skąd młodzi ludzie mają brać na własne małe M? Jak wam udało się znaleźć własny kąt na ziemi? Wynajmować już dłużej nie chcę, bo z powodzeniem za to bym spłacała sobie ratę a tak to cisnę komuś gotówkę do ręki i nic z tego nie mam. Jestem zdołowana.

magdab
 676  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

mieszkanie

Odpowiedzi

joka26
Ja musiałam wyjechać na 1,5 roku do Irlandii. Wystarczyło na weselisko (niestety rodzice nie byli w stanie nam pomóc finansowo) i trochę mniej niż połowę mieszkania. Na resztę+remont+graty wyłożył mąż ( w tym kredyt). No ale jeszcze wtedy ceny mieszkań nie były takie obłedne jak teraz.
Misia80
My niestety też nie mogliśmy sie obejść bez kredytu.To po prostu była jedyna szansa na własne mieszkanie...no i teraz je mamy:)i dodatkowo jeszcze kilkanascie lat spłacania rat.Ale wole te raty i własne mieszkanko niż płacic za wynajem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.