Menu

Własne zdanie-problem portalu!!!

Dziewczyny pozwólcie każdej z nas mieć własne zdanie!Nauczcie się szacunku bo jak widać wiele z Was go nie ma.Jeśli ktoś ma odmienne zdanie od Was obrzucacie go błotem tak jakbyście były najmądrzejsze i wszystkie rozumy pozjadały.(zlosc) Każdy ma prawo się wypowiedzieć głośno nawet jeśli jego zdanie różni się od Waszego!!!!!(zlosc)

euphoria29
 1159  38

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie słowa kontakt wypowiedzi

Odpowiedzi

mycha2706
No naturalnie,ale o co chodzi???(wow)(wow)
Mysiaa
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(wow)(wow)
JUSTYNA300511
??? właśnie o co chodzi??(wow)(wow)
Zana
hmmmmmm.............
Magdzik
Popieram w 100%!!! Niestety zawsze się znajdzie taka, co nie wie co to szacunek do drugiej osoby i będzie rzucać bluzgami w inne...
Milki
szacuneczek przedewszystkim(kwiatek)
Mysiaa
to nie jest problem portalu tylko tych dziewczyn,które nie potrafią zapanować nad swoim językiem........
Beki
(kciuki)(klaszcze)
mycha2706
Ja czegos takiego nie zauwazyłam,z wyjatkiem Jolant i innych takich chwilowych mam...Jezeli mam cos do powiedzenia to mówie... jeżeli jakas mama sie z tym nie zgadza to trudno.Nie widze problemu. Ja tez nie zawsze zgadzam sie ze zdaniem innych mam,ale nie obrazam sie jak mi cos dowala,bo na tym polega wymiana zdan,nie zawsze moze byc cukierkowo... jak w zyciu...Przemysle i wyciagam wnioski...
Mysiaa
Kasia i mycha2706 macie rację(kwiatek)(kwiatek)
mamaMaksa
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(wow)(wow)
kasiunia1
(klaszcze) mycha2706(grins)(grins)(grins)(grins)(kciuki)(kciuki)
monilajsa
tak to już jest ,że każda z nas ma swoje zdanie a jednym to się mniej lub bardziej podoba. Po to chyba jest ten portal co nie?(krejzolka)
Mysiaa
ja w ogóle nie rozumiem po co zostało zadane to "pytanie"......przecież to już było kiedyś poruszane i tym ciągłym przypominaniem o innym zdaniu nie zmieni się tego....
Mysiaa
to mi trochę przypomina takie przekupki na targu...a bo Ty masz inne zdanie,dlaczego nie potrafisz się dostosować....AAAAAAAA no i z tym brakiem szacunku to myślę,że autorka pytania przesadziła.
Mysiaa
pewnie nie ma argumentów i nie wie co powiedzieć...
sheryl
Euphorii, chyba chodzi o ostatnie pytanie o słoiczkach.
Euphorio, to Ty tam brzydko wyraziłąś się na koniec o mamach, które dają słoiczki, bardzo brzydko. I zauważyłam, że jak ktoś ma inne zdanie niż Ty, to od razu "okazuje brak szacunku Twojej wypowiedzi". No bez przesady, każdy ma prawo do wypowiedzi. Inni też.
I ja każdą wypowiedź szanuje.
A to że wytłumaczyłam Ci na czym polega produkcja dań słoiczkowych - czyli, że to technologia (pasteryzacja i sterylizacja) wydłuża ich termin przydatności, a nie jakieś konserwanty - to fakt, nie obraza. Ale dla Ciebie, jeśli coś nie zgadza się z Twoim poglądem, to już obraza.
Chyba trochę nie tak to odbierasz.
euphoria29
Przeczytajcie jeszcze raz temat o słoiczkach i wypowiedzi dziewczyn które dojechały inną mamę za to że miała inne zdanie....śmiechu warte!
@sheryl jak zawsze się czepia i wprowadza zamieszanie bo myśli że jest najmądrzejsza.Nie szanujesz innych-podkreślam.A wywody o wiedzy możesz prawić swoim dzieciom.
@aleksandra81 nie wyśmiałam innych mam tylko napisałam co myślę a Ty bunt!!!I to jest w porządku?
@kasia13 nie było mnie chwilowo na NM więc nie mogłam się wypowiadać,to chyba logiczne?
@geodonna69(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
rozowa82
ja tez mam całę zycie włąsne zdanie, nie raz dostałam za to po tylku ale mam to gdzies dlatego ze jezeli ktos sie ze mną nie zgada to jego sprawa, ilu jest ludzi tyle jest gustów tak samo jest z wyrażaniem zdania na jkaiś temat. Każda z nas jest inna i ma prawo do wyrazania włąsnych opinii, a jeżeli chodzi o ten szacunek to prawda nie którzy ludzie nie potrafią uszanowąc zdania innego.....
I bądźmy tu krytykami również dla siebie samych bo pewnie nie jednej z nas zdarzyło sie kłócić z jakiegoś powodu czy narzucać własny tok myślenia, ja sie do tego przynaje bez bicia.... a co tam (grins)
mycha2706
No i zaprzeczasz sama sobie (wow)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.