Menu

włókniak w piersi

W zeszłym tyg byłam u gina i podczas robienia usg piersi okazało się że mam jakiegoś włókniaka w piersi i że jest spory bo ma 1cm... Gin od razu wysłał mnie do chirurga i powiedział że trzeba zrobić biopsję aby sprawdzić czy nie jest to złośliwe (krejzolka) Z tego co czytam włókniaki z zasady nie sa złośliwe i usuwa się je, ale są kobiety które sobie z nimi żyją bo lekarz powiedział że to nie jest złośliwe i nie potrzeby usuwać. Czy któraś z Was tez miała moż etakiego włókniaka? Czy usuwałyście to? Co radzicie mi - iśc do onkologa? Może skonsuktowac jeszcze z innym ginem? Czy od razu do tego chirurga bo ja nie wiem co zrobić....(pout)

MamaMaya
 655  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie włókniak w piersi

Odpowiedzi

martus1988
ja mialam taki w wieku 16 lat urósł mi do 3 cm ale potem one chyba zaczynaja gnić i dlatego trzeba je usówać ( miałam usuniety w ciagu jednego dnia , to taki zabieg) ale ja chodzę do poradni chórób piersi i tam raz do roku sie powinnam kontrolować. A z reszta mam torbieliki male ale to lekarz nie chce tego usuwać. Jak chcesz idz i sie skonsultuj z lekarzem chirurgiem.
tlolek
moja mama ma włókniaki.Już po 2 operacjach jest i w sumie miała usuniętych 10 włókniaków.U niej jest to spowodowane bardzo wysoką prolaktyną i budową piersi ze skłonnościami do tworzenia się włókniaków.
skonsultuj się z innym lekarzem ale i tak biopsja jest wskazana.
rozowa82
miałam i sie wchłonił
JUSTYNA300511
mojej znajomej córka miała właśnie ostatnio usuwanego
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.