Menu

wlosy

witam dziewczyny znacie może jakiś dobry rozjaśniacz albo farbe co zlapie na brązowe włosy

monikas342
 789  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie wlosy

Odpowiedzi

anetakam0
ja eż radzę fryzjera - będzie na kogo winę za orange na głowie zrzucić :)
agata703
Zależy co chcesz zrobić na włosach.Jak pasemka to proponuje ci kupić na allegro L'OREAL PLATINIUM Rozjaśniacz z Amoniakiem LOREAL .Rozjasnia super bez efektu żolci.A z rozjaśniaczy ze sklepu to możesz spróbować Joanna,tylko uważaj żeby nie przegrzac włosów,zeby zniwelowac odcień żółtego po myciu dodaj kilka kropel płukanki fioletowej.
neliteli
to zależy czy masz swoje brązowe czy pofarbowane? bo jeśli swoje to rozjaśnianie pójdzie znacznie szybciej i nie będziesz wyglądała jak kurczak po zabiegu, a jeśli masz farbowane to zalecam uzycia na początku dekoloryzatora a potem coś z nimi robić;/ ja jestem troszke na tym punkcie walnięta już kilka razy schodziłam z czarnego na platynowy blond ale to strasznie tyra włosy., konieczne później podcięcie....ja mam w tej chwili okres przejściowy czyli nie wiem sama co ja mam....ale bardziej jasne ale na końcach jeszcze ciemne...
kinia666
Napiszę ci tak. Jestem fryzjerką więc troszkę się znam. Jeśli masz świeżo farbowane włosy to nie radzę rozjaśniać. Pasemka mogą wyjść ciemne. Nie takie jakie byś oczekiwała. Jeśli masz włosy dawno temu farbowane i się farba wypłukała spokojnie możesz rozjaśnić. Farba żadna typu blond itd nie rozjaśni ci. To są farby na już rozjaśnione włosy. Więc tu tylko, możesz użyć rozjaśniacza. Nie ma innej opcji. Ja mam pasemka na całej głowie i robiłam je rozjaśniaczem, bo żadna farba ci nie złapie. One nie mają zadnia rozjaśniać tylko zakrywać siwe włosy lub wzmacniać kolor blond na włosach. Ja osobiście używam rozjaśniacza "Silver" bardzo dobry. Kupisz go w każdej hurtowni fryzjerskiej. Bo w zwykłym kosmetycznym nie dostaniesz go. Jeśli nie chcesz chodzić po hurtowniach kup sobie rozjaśniacz z Joanny ale on potwornie niszczy włosy i będziesz miała totalne siano. A co do rozjaśniania całości włosów to nie ryzykuj. Bo będzie tak, że będziesz miała albo kacze, albo rude, albo żółte. Najlepiej włosy rozjaśniać stopniowo i pasemkami. Każdy fryzjer ci to powie. I nie poniszczysz tylu włosów na raz.
kinia666
Aha i co do tej płukanki bo widzę, że były takie propozycje to nie radzę jeśli sama mialabyś to robić. Płukankę trzeba bardzo ale to bardzo równomiernie nałożyć tak byś nie miała włosów niebieskich fioletowych lub innego koloru. Fakt nie zostaje to trwale ale po co potem wyglądać jak debil. Trzeba ją rozcięczyć z wodą i delikatnie patrzeć na końcówkach czy nie zostaje ona i nie zabarwia mocno włosów.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.