Menu

włosy

dziewczyny czy wasz dziecil ubią obcinac włosy (mam na mysli bardziej chłopców tych troszkę wiekszych bo im czesciej sie obcina) bo mój 3 latek jak był mniejszy sie nie bał a teraz za nic w świecie nie chce nawet o tym słyszec.macie jakies sposoby na to zeby sie wkoncu zgodził

JUSTYNA300511
 608  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak włosy

Odpowiedzi

ADAMSKA98
moj ma 6 lat i jak opcinamy mu włosy to jest masakra wierci sie ,poprostu nie daje
kasiunia1
ja mojej córce tylko grzywke podcinam i daje jej cos by sie zajeła a ja działam
aga24
Mój od kąd skończył roczek zawsze chodzimy do fryzjera i jest bardzo grzeczny.Lubu obcinać włoski(grins)(klaszcze)
mycha2706
Mój syn ma 2 lata i 5 miesiecy i dostaje spazmów jak mamy Go strzyc.Histeryzuje okropnie i zawsze jest zle ostrzyzony(zla)
anulaw
mój jak skończył rok to chodzimy z nim do fryzjera na poczatku był super był bardzo grzeczny.Później już był gorzej raz musieliśmy go trzymać ale obiecaliśmy mu nagrodę( wiem że to nie pedagogiczne) ale tak był tylko raz.Potem już było ok z tym że my do fryzjera jeździmy zawsze razem i wszyscy sie obcinamy także mały widz że nić złego się nie dzieje.Dodam jeszcze że cały czas tnie go ta sama fryzjerka i Kacper mówi że idzie cioci ciąć,też ma 3 lata.A ostatnio dał sie obciąć innemu fryzjerowi i było ok.
Mandarinios
Kuba był u fryzjera mając 12 miesięcy i nie było problemu... Nie wiem jak będzie dalej, ale mam nadzieję że spokojnie będzie znosił każdą wizytę....
JUSTYS
Dominik miał pierwszy raz obcinane włoski jak miał 13 miesięcy i był bardzo grzeczny(sami mu obcinaliśmy)a jak próbowaliśmy 2 miesiące temu podciąc to była masakra płacz krzyk i wyginanie sie obcięłam mniejszą połowe głowy teraz zrobię podejście gdzieś za 3 miesiące może akurat sie uda
Magda27
Ja nie mam problemu z Marcinem przychodzi do nas kolega ja biorę Marcina na kolana i tak jest co miesiąc i zaznaczam że bardzo grzeczny jest:-)))
emiliab
Mój synek nie lubi, bo to straszna nuda. Trzeba z 15 minut siedzieć. Zawsze próbuję Go czymś zabawiać.
darzenka
moje dzieci uwielbiają obcinać włosy bo potem pozwalam im trochę uciąć moje :P
JUSTYNA300511
dziekuje dziewczynk z odpowiedzi .....jzu po bólu...włosy obcięte nawet bez płaczu sie obyło tylko go troszkę przekupiłam(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
annabok77
Pierwszy raz Mateusz był u fryzjera w wieku 20 miesiecy i bardzo dobrze zniósł tą wizyte,raz sama obcinałam go maszynką i nie było tak żle.Jak bedzie dalej zobaczymy.
Achcha
Mój podczas drugiej wizyty u fryzjera (bo pierwsza była koszmarna) dostał od pana fryzjera (czyt. ja kupiłam i dałam fryzjerowi wczesniej) autko i obietnicę, że będzie ciął nożyczkami a nie maszynką. Zawsze chodziliśmy do tego samego chłopaka i w końcu Kuba się przekonał i przyzwyczaił do fryzjera. Chodzi do niego już ponad 6 lat!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.