Menu

wody płodowe

Hej dziewczyny . a więc tak byłam od piątku w szpitalu .. robili mi usg no i jak sie okazało ze mam miej wód płodowych niż powinam mieć ... dodam że jestem w 38-39 tydz..w ciązy .. niby lekarz mi pwoiedział ze tak czasem jest pod koniec ciązy .. ale pisze może któraś mamusia tak miała albo może coś na ten temat wie bo jakoś niepokoje sie .

soniacz87
 1288  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

Mandarinios
Ja miałam nieprawidłową ilość wód płodowych, bo mi się sączyły i lekarz zadecydował o wywoływaniu porodu.... W moim przypadku miało to miejsce w końcówce 37 tyg.
xkasiulax
nie,no skoro lekarz powiedział,że wszystko w porządku to nie masz się czym martwić,będzie dobrze zobaczysz(kwiatek) A ja myślałam,że pojechałaś już po dzidziusia(grins)(grins)(grins)(grins)
soniacz87
dziekujee za te rady bo normalnie niby lekarz powiedział ze nic złego ale sama sie denerwuje jak nie wiem ... co do picia to mi powiedział ze to juz nic nie da tak wiec ...
soniacz87
dziękuje Kasiu po raz kolejny ...(prezent)(prezent)(prezent) zostało nic tylko czekanie i nie myślenie o tym(kwiatek)
Mandarinios
U mnie gdyby nie to sączenie się wód to bym pewnie donosiła do terminu...
paulaa
ze mną leżała dziewczyna co miała malo wód leżała ze mną w szpitalu tydzień wypuścili ją dzień przed terminem porodu a urodziła 2 tyg po terminie jakieś kroplówki dostawala no i oczywiście codziennie KTG tyle wiem na ten temat
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.