Menu

Woli chłopców niż dziewczynki

Moja Zuzka zdecydowanie bardziej woli się bawić z chłopcami niż z dziewczynkami. Jak jesteśmy na placu zabaw to ewidentnie ją ciągnie do chłopaków, lepiej się z nimi dogaduje, woli się bawić resorakami w piasku, niż z dziewczynkami w sklepik na ławce. Co najciekawsze jest przez chłopaków akceptowana i oni tez się lubią z nią bawić. Czy też macie takie obserwacje? Czy wasze dzieci wolą się bawić z dziećmi o tej samej płci czy może wręcz przeciwnie.

Marlena
 1728  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport chłopcy zabawa dziewczynki

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moja Fatima ma dwoch najlepszych kolegow (za jednego za maz wyjdzie... ;-)) i jedna najlepsza kolezanke, z ktora ciagle sie kloci.
Mysle, ze dziewczynki to czesto male zolzenki sa i czasem z chlopcami latwiej dogadac sie jest. Szczegolnie jesli dziewczynka energiczna jest.
Elektra1
Dokładnie, Moja Paulinka też zdecydowanie lepiej bawi się z chłopakami - mów że dziewczyny są głupie... (Oczywiście zabraniam tak mówić) Ma tylko jedną prawdziwą koleżankę, która mieszka zaraz obok nas praktycznie drzwi w drzwi ale ona z kolei jest dwa lata starsza. Nie ma się co martwić ani zbytnio analizować - teraz jest tak potem się znów diametralnie zmieni i chłopcy będą niefajni aż się zacznie okres sympatii i pierwszych miłości i znów się to pozmienia.

@kasia13 - też kiedyś chciałam wyjść za kolegę z przedszkola jak twoja córa - hahaha do dzisiaj to pamiętam i te jego duże brązowe oczy!
kasia13_archiwum
@Elektra1... apropos mojej corki. To i tak dobrze, ze chce tylko za jednego za maz wyjsc. Jak miala 3 latka to chciala za 3 naraz za maz wyjsc. Nazywali sie (pamietam jeszcze)... Marc, Jean (Polak) i Alex.
Z 4 latkami rzucila wszystkich (2 poszlo do szkoly) i wybrala terazniejszego lubego (Alex... Rosjanin)... ;-))) I tak juz 2 lata...
Elektra1
@kasia13 - to strasznie kochliwa ta Twoja córcia :)!! Ale od dwóch lat już stała w uczuciach no proszę proszę - żeby luby tylko jej serduszka nie złamał bo w takim wieku to boli...
jucia21
Mi się wydaje,że mój 3 letni syn bardziej się dogaduję z dziewczynkami a z chłopcami się więcej kłóci,ale też się bawi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.