Menu

Woreczek na mocz

Muszę pobrać córce mocz do badania, pani dr powiedziała żeby przykleić go na noc, zaś na instrukcji jest napisane że przyklejony może być max 60min Macie jakieś doświadczenia z takimi woreczkami?

yoanna
 1129  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie mocz dziecko

Odpowiedzi

MiJa
Po co na noc? Wsań wcześnie rano...podmyj dziecko i przyklej woreczek.
MiJa
wstań*
mala21
nic się nie stanie jak troszkę dłużej posiedzi. Mó się w nocy wierci i wybudza, to wtedy zaglądałam i jak było to ściągałam. Całą noc jak się kręci to może woreczek się odkleic i zawartosc uciec.
yoanna
No właśnie obawiam się że mogą te siuśki uciec z worka, dzięki za info, wstanę rano i jej przykleję :)
bryza
ja robiłam nawet nie dawno wstałam właśnie wcześniej podmyłam i założyłam woreczek .
krasna1
za długo całą noc bo te woreczki mają klej,który może podrażnić
zresztą one lubią się odklejać,
ja sama potrzymałabym dziecko bez pampersa i złapała mocz do kubeczka sterylnego na mocz
ale to moje zdanie
yoanna
Kiedyś umiała sikać do nocnika po czym jej się odwidziało, szkoda bo nie miałabym wtedy problemu.
mimii
ja przyklejam rano.czekam az napelni woreczek,a jak dlugo nie chce nasiusiac to sadzam ja na sedes,odkrecam wode i moment woreczek jest pekly.ale jak byla malutka to woreczek zakladalam na noc.
margolcia85
Ja próbowalam wielokrotnie zakładac ten woreczke i nie zdawał egzaminu, mój maluch jest tak zywiołowy że zaraz sobie to odklejał i mokro było wszedzie tylko nie w woreczku :) Ale wypażałam nocniczek i potem przelewałam wszystko do pojemniczka z apteki i zaraz miałam sprawę załaytwioną :)
moput
Córce i synowi przyklejałam woreczki zaraz po przebudzeniu, nie musiałam długo czekać :) Nie założyłabym dziecku na całą noc takiej folii...
beatka7623
No u mnie niestety nie zdały egzaminu Odklejały się Zresztą już chyba za stara jest na to Może one i dobre są dla noworodków lub małych niemowlaczków a nie dla dziecka powyżej roku :( I w końcu nie pobrałam jej bo na nocnik też nie chciała zrobić Jak tak to sika jak najęta a jak ja chcę jej pobrać mocz to nic z tego nie wychodzi bo zawór jej się zamyka (grins) Na szczęście nie było aż takiej potrzeby uffffffff bo była bym w kropce (pout)
PatrycjaM
Moj syn mial bakterie coli i miała dużo przygód z pobieraniem moczu. Na noc absolutnie nie! Rano po przebudzeniu umyć pupe, najlepiej woda przegotowana (brak bakteri itd.) nakleic i w ciagu 30min raczej nasika. Najlepiej bezpośrednio do kubeczka sterylnego. Jeśli to badanie podstawowe to rano umyc i nakleic woreczek.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.