Menu

wózek

dziewczyny poradźcie wózek z gondolą czy lepiej z nosidełkiem ?

MANDRAGORA
 694  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy wózek

Odpowiedzi

MANDRAGORA
No własnie ja w tej chwili szukam czegoś na allegro i tam jest wybór nosidełko lub gondola i tez wydaje mi sie , ze nosidełko bardziej praktyczne zwłaszcza , że z tą gondolą tak bez sensu albo zagraca gondola albo spacerówka (zla)
tlolek
ja kupiłam 3w1
www.mikrus.com.pl
dałam za wszystko 1300zł i jestem zadowolona nosidełko było przydatne na chwilkę np samochodem p zakupy ale gondola na spacerki czy do spania na dworze była niezastąpiona
Mandarinios
hmm tylko ja tu się zastanawiam czy nie powinniśmy wyjaśnić co kto rozumie pod pojęciem nosidełko i gondola. Nosidełko dodawane do wózków to taka jakby torba z uszami, w której można przenosić dziecko na leżąco, gondola to cała buda wózka, dziecko tam ma możliwość jedynie leżenia na płasko, są jeszcze wózki z gondolą i fotelikiem z rączką...Bynajmniej tak mi tłumaczono w sklepie z wózkami. Jeśli chodzi Tobie o nosidło jak torbę to wydaje mi się, że to bardzo przydatna sprawa, my mieliśmy takie w wózku wielofunkcyjnym i mogłam zawsze w tym synka wyciągnąć i wnieść np. na górę do mieszkania czy wsiąść z tym do taksówki. Najczęściej tego typu nosidła mają wózki wielofunkcyjne. Natomiast jeśli chcesz z fotelikiem to wiele wózków faktycznie nie ma ich w standardzie i trzeba dokupić.
tlolek
no właśnie ja sie teraz kapnęłam o to nosidełko(grins)(grins)(grins)(grins) ja zrozumiałam nosidełko czyli takie do zamontowania do wózka i za razem jako fotelik samochodowy dla bobasa(grins)(grins)(grins)
kasia13_archiwum
Ja chce kupic taki z gondola plus fotelik...


Tzn. 3 w 1...

Na razie wacham sie pomiedzy Maxi Cosi Mura 3 albo Quinny Buzz...
aniula
ja uwazalam , za praktyczne takie z torba, w wózku wielofunkcyjnym , i taki tez mialam do synka...ui do coreczki nie kupilam nowego , bo w sumie nie warto bylo ....jak miala 6m jezdzila w spacerowce..pdobaja mi sie wozki z fotelikiem , ale nie na mija kieszen(awve)
Madzik8889
ttp://www.allegro.pl/item616365185_murano_8_w_1_wozki_wielofunkcyjne_dzieciece.html tu masz stronke...czy o coś takiego ci chodziło??
Madzik8889
http://www.allegro.pl/item616365185_murano_8_w_1_wozki_wielofunkcyjne_dzieciece.html
Madzik8889
http://www.allegro.pl/item616365185_ PIERWSZA CZĘŚĆ
Madzik8889
murano_8_w_1_wozki_wielofunkcyjne_dzieciece.html DRUGA CZĘŚC
Madzik8889
http://www.allegro.pl/item616430785_zestaw_baby_
Madzik8889
merc_wozek_orion_fotelik_kola_pomp.html
JUSTYLKA
ja się zgadzam ze smerfetką jeżdzenie w nosidełku przez dłuższy czas to kiepska sprawa dla kręgosłupa
sheryl
na spacery gondola oczywiście, a nosidełko/fotelik do przewożenia dziecka w samochodzie
MANDRAGORA
Miałam właśnie na mysli takie nosidełko , że można w nim dziecko przenieśc ( nie fotelik) , chodzi mi o takie miękkie , czy może lepsza gondola , bo tak sobie myślę , że jak rodze teraz na lato to nosidełko chyba lepsze jak gondola ........ a sama już nie wiem :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.