Menu

Wózek

Dziewczyny co myślicie o tym wózku http://allegro.pl/wozek-coneco-v3-gondola-spacerowka-fotelik-tor-i1446752921.html

kamila2400
 679  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

wózek

Odpowiedzi

margolcia85
Wózek jest ładny tylko chyba z tegoc o widze malo praktyczny (gondola jest krótka) ale generalnie całkiem niezły :) a kolorek to kwestia gustu - mnie osobiście zieleń nie odpowiada ale to już jak mówię kwestia gustu:)
zylinka
Gondola za mała (nie wystarczy do 6ego mca,chyba, ze dzieciaczek bedzie malutki), z tego co słyszałam, przednie kółka lubią się psuć, amortyzacja tez daje wiele do zyczenia..
Kinia008
(grins) Mam podobny tylko wieksz ekólko z przodu, i wieksza spacerowke bo ta mi sie nie podoba jakas dziwna noi w srodku tak kolorowo... biało lepiej, a co to tego wozka to nieiwem na kiedy masz termin i kiedy rodzisz ale jak na zime ma byc to te kolko z przodu to nie za bardzo bo nie ujedziesz w sniegu
Kinia008
(grins) Ja mam Bexa 3
agnieszka79
Ja miałam ten wózek i osobiście go nie polecam,ponieważ mi koło odpadało tylne.Nawet reklamacja nie pomagała,bo naprawiali a po kilku tygodniach odpadało.Miałam go zaledwie pół roku,w tym czasie dałam 4 razy do reklamacji i przy czwartej zażądałam zwrotu pieniędzy.Ale to może ja trafiłam akurat na jakiś felerny.
MamaMaya
kupuj z jak najdłuższą gondolą! a te przednie kółka faktycznie nie na każdy teren w zime jak będzie śnieg tez będziesz mieć problem przejechać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.