Menu

wózek Arte Alu 3w1

Witam.
Zastanawiam się nad kupnem wózka Arte Alu 3w1http://allegro.pl/wozek-arte-alu-3w1-aluminiowy-super-lekki-4xgratis-i2201164830.html . Czy miala może któraś z Was do czynienia z tym wózkiem?
Serdecznie pozdrawiam!Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

aagaa
 1191  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy wózek

Odpowiedzi

tlolek
wózeczek wydaje się być całkiem ok, jedynie co to albo nie doczytałam albo nie napisane- ilu stopniowa jest regulacja oparcia spacerówki.Jeśli 3 stopnie to odradzam.
syla
Bardzo fajny,Tlolek napewno jest trzystopniowa regulacja oparcia,nie rozumiem dlaczego odradzasz
aagaa
napisałam do tej Pani co wystawiła ten wózkk na allegro bo napisane jest że stelaż waży 4 kg i oczywiście + 3,5 kg koła. Więc nie wiem czy ten wózek jest taki super lekki.
tlolek
miałam wózek gdzie była tylko 3 stopniowa i dziecko siedziało "na baczność", leżało a 3 możliwość to tylko lekkie uniesienie oparcia.
Ja nie byłam z tego zadowolona szczególnie jak dziecko chciało już oglądać świat to albo musiało się dźwigać albo siedzieć w b.wyprostowanej pozycji.
w rezultacie kupiliśmy inny wózek
syla
to dziwne miałaś te pozycje bo ja miałam juz kilka wózków i zawsze była leżąca ,siedzaca i półsiedzaca
basia20013
Ja mam wózek ARTE ALU 3w1 i mogę go polecic, bo jest fajnym wózkiem, dobrze się nim "jeździ", ma obszerna gondolę i jest w miarę lekki. Koła skrętne pozwalaja na łatwe prowadzenie wózka. Wózek jest wielofunkcyjny, więc kupujesz raz i wykorzystujesz na kilka sposobów.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.