Menu

wózek dla blizniąt

Mam pytanko drogie mamy. Spodziewam się blizniąt i poszukuję wózka. Blizniaki urodzą się w maju i mój synek będzie miał wtedy dwa latka, więc potrzebuje też coś dla niego. Znalazłam wózek firmy Baby Jogger city select i dostawkę Buggypod czy któraś z was miała może styczność z takim wózkiem i dostawką. Jak sie sprawdzają w życiu, a może któraś z was ma coś fajniejszego buziaki :)

balbinkaa
 635  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zakupy wózek bliźniaczy

Odpowiedzi

mala21
właśnie chciałam napisać o babby jogger-jedyny bliźniaczy który mi się podoba.Ale czy z dostawką to będzie poręczne? A może jakiś iiny bliźniaczy znaczy taki który ma gondolki wkładane?A do tego chusta? Jak synek się zmęczy to jednego z bliźniąt do chusty,
mala21
nosidełko do kosza pod wózek a starszaka w spacerówke
mala21
A wiesz co wycofuję się z tego. Kup joggera bo jest super. A małemu jakąś parasolkę, albo zostaw dotychczasową spacerówkę. Sama z trójką to i tak wybierzesz się najwyżej na pobliski plac zabaw.
balbinkaa
dalej myślę nad joggerem tylko ta dostawka z siedziskiem jest ciekawa. Wiem, że bedzie mi ciężko z dostawkami i takim długim tramwajem, ale nie moge miec wóza dla blizniaków i starszego bo nie ma mi kto pchac wózeczka jestem sama i nikt mi nie będzie pomagał przy dzieciaczkach jak mąż pójdzie do pracy. O chuście też myslałam ale to jest rozwiązanie tylko na cieple dni. Mam nadzieję że mały szybko zacznie chodzić na nózkach. Przeraża mnie wizja spaceru i wogóle tego co mnie czeka :)
renata29
A nie lepiej nauczyć małego chodzić zamiast wozić w wózku?Między moimi też jest dwa lata różnicy i jak starszy miał ok.1,5 roku porzuciliśmy wózek,najpierw robiliśmy krótkie dystanse żeby się przyzwyczaił a teraz nawet kilka kilometrów to dla niego nie problem :)
Atramka1977
Widzisz ile masz fajnych rad Ty moja Balbinko;)))Damy radę z tramwajem;))))Sebek i Lenka po bokach;p
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.