Menu

Wózek dla dziecka

Jestem na etapie rozglądania się za wózeczkiem dla maluszka. Wózek po Eryku już wybył z domu dla kuzynki więc muszę coś kupić. Jakie wózki polecacie? Acha i jakie macie zdanie o tych wózkach trójkołowych? Mojemu mężowi się podobają mi niestety nie... ale jeśli było by więcej za niż przeciw to może bym się dała skusić!

czarna
 1034  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy dziecko wózek

Odpowiedzi

artanis
Ja miałam Speedy SX firmy Quinny. Byłam bardzo zadowolona. Trójkołowy wózek, ale bardzo stabilny, skrętne, przednie koło pozwalało rewelacyjnie manewrować wózkiem nawet jedną ręką. Tylna oś ma szerszy rozstaw oraz duże pompowane koła - w związku z czym wózek był rewelacyjny na nasze piękne chodniki
Osobiście polecam Ci wózki wielofunkcyjne, czyli takie, które mają sam stelaż - lekki i szybko rozkładalny na części pierwsze (mało miejsca zajmuje w samochodzie). Można do niego wpinać gondolę, która podczas wyjazdów może służyć także jako łóżeczko, fotelik samochodowy - który bezpośrednio wpina się w stelaż, co jest bardzo wygodne podczas zakupów (dziecko zaśnie w samochodzie, nie musisz przekładać go do wózka, przepinasz fotelik) oraz spacerówkę.
Polecam wózki firmy chicco, quinny oraz mutsy. Teraz jest kilka nowych firm w których niestety już nie mam obeznania, produkują także wózki stelażowe ze skrętnymi kółkami, bez względu na to czy jest ich 4 czy 3.

http://www.quinny.pl/speedi/speedi.html - taki miał Grześ
Akoo
Przed wyborem proponuje Ci zwrócić uwagę na trasy, które najczęściej będziesz tym wózkiem pokonywać. Jeśli okaże się że zjazdy są w większości zrobione z dwóch równoległych szyn a nie z pełnych podestów to w tym momencie taki wózek trójkołowy może Ci utrudniać wjeżdżanie bądź zjeżdżanie.
Pixelka
Ja mam wózek TAKO Baby heaven - jest super. Zwracałam uwagę przede wszystkim na to żeby miał duże pompowane koła i żeby był łatwy w składaniu - do samochodu.
eunika
@czarna - design swoją drogą, popatrz na cenę i praktykę. Założę się, że to nie Twój mąż tylko Ty będziesz częściej z wózkiem chodzić więc i Ty dokonaj wyboru. Ja mam na 4 kółkach i nie narzekam.
artanis
@Akoo, nie szkodzi, że podjazdy są na 2 koła, zawsze można jedno unieść. Ten wózek, który miałam był tak lekki, że nie sprawiało mi to problemów.
kasia13_archiwum
Popieram @artanis... Quinny is the best.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.