Menu

Wózek - jaki?

Za dwa miesiące mam termin więc najwyższy czas pomyśleć o wózku. Upatrzyłam sobie wózek klasyczny, rozważam trzy opcje jedo fynn, roan marita i navington galeon. Z tych trzech najbardziej podoba mi się navington, ale jestem jeszcze niezdecydowana. Czy możecie coś polecić? Zależy mi żeby wózek miał możliwość montażu fotelika na ramie i pompowane koła. Dobrze by było gdyby działał także jako spacerówka. Z góry dzięki za Wasze opinie!

Niuska33
 802  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy wózek

Odpowiedzi

Ada3610
Mi nie podobają się wózki tradycyjne. Wolimy coś nowoczesnego. My mamy Wózek Implast Eco Line Bolder SD.
mala21
z navingtona to cadet mi cię podoba
madzia1330
ada3610@ tez ma ten wozek - jestem bardzo z niego zadowolona . co do pytania rowniez podoba mi sie navigaton ... jak powiedzialas - klasyczny :))
madzia1330
navington *
Niuska33
Dzięki za odpowiedzi. Tak, u nas też decyzja zapadła i będzie navington jednak, bo w sumie wygląda najporządniej i przede wszystkim ma fajną spacerówkę. Teraz rozważam który model, bo myślałam o galeonie, ale jeszcze mi się corvet podoba. Musze sie szybko decydować bo czasu coraz mniej. Pomóżcie który?
http://www.navington.com/produkty/15/rama-galeon/

czy

http://www.navington.com/produkty/16/rama-corvet/
Claudia277
Pamiętam, ile ja się naczytałam przed zakupem.. :) W końcu wybraliśmy Evo Graco - niedawno rodziłam, więc wózek mam nieco ponad dwa tygodnie, ale już widzę, że się ze sobą "dogadamy". :) Wózeczek ma lekki stelaż, zdejmowane obicie i przednie skrętne koła (z możliwością blokady - tak, żeby jechały prosto oczywiście :)), co mi się strasznie podoba, bo lepiej mi się takim wózkiem manewruje. :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.