Menu

WÓZEK Q12 MAKED PROSZĘ O OPINIE!

WITAM WSZYSTKIE MAMUŚKI W ŚRODĘ WIELKI DZIEŃ BĘDZIEMY MIEĆ DŁUGIE USG I MAM NADZIEJE, ŻE TYM RAZEM NASZ DZIDZIUŚ NIE ODWRÓCI SIĘ DO NAS PUPKA I NA 100% DOWIEMY SIĘ CZY CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA.
OD RAZU ZAMAWIAM WÓZEK BO IDZIE OSZALEĆ TYLE ICH JEST I CHYBA NIGDY SIĘ NIE ZDECYDUJE.
NAPISZCIE CO SŁYSZAŁYŚCIE O TYCH WÓZKACH LUB MOŻNE SAME JE UŻYWAŁYŚCIE. BĘDĘ BARDZO WDZIECZNA.
POZDROWIENIAAAAA

Faustyna
 2353  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy wózek q12

Odpowiedzi

monikarogalska2
osobiście nie miałam tego wózka, ale ten model bardzo mi się podoba. Ma m.in. pompowane koła co przy takich dziurach jak na chodnikach czy drogach bardzo się sprawdza. Latwo się składa i nie zajmuje wiele miejsca w samochodzie więc możesz go wszędzie zabrać. Ja bym kupiła tą limuzynę(kciuki)
nigreda
Zdecydowaliśmy się na ten wózek, ponieważ zależało nam na dużej gondoli, która się sprawdziła i z której byłam zadowolna. Jednak kiedy przyszło do zmiany i nadszedł czas na spacerówkę, po montażu załamałam się. W sklepie nie zwróciłam uwagi na wykonanie spacerówki, mianowicie przy zakończeniu budki na wysokości główki siedzącego dziecka są nie zabezpieczone i nie pokryte niczym dwa pręty z grubymi śrubami trzymające budkę. Poza tym że przednie koła jeżeli nie są zablokowane to latają na wszystkie strony i wózek jest ciężki. Na koniec chciałam dodać, że właśnie oddałam wózek na gwarancji, ponieważ zepsuły się zaczepy i nie można zamontować ani gondoli ani fotelika. Podsumowując nie kupiłabym drugi raz tego wózka.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.