Menu

Wózek spacerowy

Właśnie.. od kiedy woziliście dzieciaczki do przodu? żeby widziały drogę a nie mamę.. moja cały czas jeździ z oczkami skierowanymi w moim kierunku.. żal mi jej ustawić do przodu.. nie będę jej widzieć :( ale może już najwyższa pora? w lipcu kończy rok ...

Nicoletta
 622  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem wózek spacerowy

Odpowiedzi

Magdzik
Moja w sierpniu skończy 2 latka i od niedawna jeździ tyłem do mnie... Też mi szkoda, że mnie nie widzi(pout)(pout)
beatka7623
Moja jeździ od 3 m-ca życia Niestety to był już drugi wózek i bez możliwości jazdy tak i tak Ale nie narzekam
monique25
ok 8 miesięcy mały miał :)
renata29
ja swojego przełożyłam kilka dni temu a niedawno skończył rok,kiedyś słyszałam,że jazda przodem do mamy jest lepsza bo coś tam lepiej się u dzieci rozwija ale mój marudził a teraz siedzi spokojnie,też mi szkoda bo lubiłam na niego patrzeć,zwłaszcza kiedy spał a teraz to chociaż na czubek jego głowy sobie popatrzę przez siatkę:)
mala21
tak od 11 miesiąca, jak zmieniłam wózek na spacerowy, bo innej możliwości w nim nie ma
xkasiulax
Moja ma osiem miesięcy i jeszcze siedzi przodem do mnie szkoda mi jej odwracać (grins) jeszcze nie dawno taka malutka była że świata po za mną nie widziała,a teraz interesuje ją bardziej świat niż ciągłe patrzenie na mamusię (prezent) Wydaję mi się,że za jakiś miesiąc, dwa będzie jeździć tyłem (kciuki)
Beki
Od miesiąca moja ma taką spacerówkę i jest świetnie.. skończyły się wygibasy młodej (kwiatek)
ulenka091987
starszy jak miał ok 8m-cy, bo kupiliśmy wtedy spacerówkę, a młodszy jak miał 4,5m-ca bo już nie mogłam patrzeć na ten ciężki wózek i zmieniłam na spacerówkę, która już nie ma możliwości wybory kierunku jazdy
Panterka
Jak już siedziała to ustawiałam ją przodem do kierunku jazdy.. A nawet wcześniej się zdarzało.. Czyli od ok. 6 m-ca, jak jeszcze jeździła w gondoli (miałam przekładaną rączkę)..
Achcha
Mój chyba jakoś od 9 czy 10 m-ca.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.