Menu

wózek zeix adamex

hej mam pytanie czy któraś posiada może taki wózek Zeix polskiej firmy z Częstochowy Adamex bo nie ma nic ciekawego tzn. jakiś opinii na temat tego wózka, a kupiłam go dla mojej Lilki(prezent) a i jeszcze jedno czy jak urodzę dopiero w sierpniu to nie za wcześnie zamówiłam ten wózek wiecie zabobony itp???Pozdrawiam(cukierek)(cukierek)(cukierek)

justyna666
 1626  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy kiedy przed narodzinami wózek

Odpowiedzi

Zana
ja nie wierzę w żadne zabobony ...wózek i wyprawkę miałam duuużo wcześniej ... w końcu nie ma nic przyjemniejszego w ciąży jak kupowanie wyprawki wózków buteleczek smoczków i pieluch ....

a po za tym kiedy miała bym kupować ??? ...po urodzeniu ??? ...(nigdy)(nigdy)(nigdy)
beatka7623
Ja jak @Zana nie wierzę w zabobony i wyprawkę miałam skompletowaną dużo przed porodem Tylko ze ja wózek kupiłam w 3 m-cu ciąży (smiech) No i się okazało niewypałem Dla tego szybko zmieniłam na inny (kciuki)

A tego wózeczka nie znam
xkasiulax
Nie wierzę.... tylko w nie które ale w ten,by nie kupować wcześnie wyprawki itd.... nie bo to,że kupie dziecku wózek czy łóżeczko to ma sie coś złego stać?????(krejzolka) ...kupowałam dla małej jak tylko dowiedziałam sie o ciąży....jak znałam płeć to szalałam z zakupami...a pod koniec ciąży gdzie upały dawały w kość''' miałam już prawie wszystko dla dzidzi nie musiałam się szwendać po sklepach z gigantycznym brzuszkiem siedziałam przeglądałam prałam, prasowałam i czekałam z niecierpliwością na znak od dzidzi (prezent)(prezent)(prezent)
tlolek
tego wózka nie znam
a co do zabobonów to kupowałam ciuszki już około 4m-ca a jak tylko wiedziałam że będzie chłopak to dosłownie w workach przywoziłam ciuchy do domu. przynajmniej 2tyg przed porodem wszystko mialam przygotowane, poprane a mąż jedynie powlekł pościel dla dziecka tuż przed naszym przyjazdem
davinci3000
Zeix to wózeczek, w którym wożę już moje drugie dziecko. Wózek ładny, solidny (wiele z nami przeszedł). Do wózka można dokupić fotelik samochodowy/nosidełko - idealne na krótkie wypady za miasto. Polecam serdecznie!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.