Menu

Wpadka:)

Czy zdazyla sie wam wpadka z zabezpieczeniem? Tzn uzywajac np prezerwatywy zaszlyscie w ciaze? Chodzi mi o to ze nie zauwazylyscie, zeby np pekla czy sie zsunela. Mowia, ze prezerwatywa daje 99% skutecznosci wiec gdzies ten 1% musial sie przytrafic:)

samanita
 1576  23

Znajdź pytania na ten sam temat:

zabezpieczenie

Odpowiedzi

Renatka2019
Mi się takie coś nie przytrafiło. Ale nie lubię jak ktoś mówi "wpadka"(smutna) Przecież to dziecko a nie żadna wpadka. Pewnie żadna z nas by nie chciała aby ktoś mówił o Naszym dziecku "wpadka"
daryjka87poznan
(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)
Renatka2019
przepraszam za 3-krotne użycie słowa wpadka(kwiatek)(kwiatek)
monique25
nie
anulaw
kurcze nie wiem gdzie ten 1%.U mnie oboje smyków planowanych tyko tatuś chciał że by to 2 to była dziewczynka i mu nie wyszło(smiech)(smiech)
samanita
Renatko masz racje, moze zle to ujelam, ale chodzi oczywiscie o nie planowana ciaze, ktora przytrafila sie z uzyciem zabezpiecznia:)
krasna1
kiedyś pękło co nie co...
ustalaliśmy już datę ślubu i inne...
okazało się,że niepotrzebnie...
niedoświadczona byłam bo to był początek z przygodą pt. "seks"
Margaret
A to ja zadziwię wszystkich.. Biorąc tabletki zaszłam w ciążę.. A to tylko dlatego, że na początku brałam silne tabletki, po których źle się czułam, więc lekarz zmienił mi na dużo słabsze.. Hormony zaczęły buzować.. Ale szczerze, nie cofnęłabym czasu... Żadne zabezpieczenie nie daje 100 %!
malenia2427
Słyszałam o zajściu w ciążę przy prezerwatywach..swoją drogą moja chrześnica tak właśnie się zrodziła(grins)(grins) ale oni są szczęśliwi bo zbyt długo zwlekali z maleństwem wiec przypadek zadecydował za nich(kciuki)
234olenka
u mnie się tak zdarzyło że przez prezerwatywę wpadliśmy bo pękła.....ale nie żałuję bo mam najukochańszego synka na świecie i
andziabuziak
my syna planowaliśmy i poszło zgodnie z planem...ciąża...synek :))) a teraz zabezpieczenie mamy jak na razie drutexy się sprawdzają (prezent)(awve)
anulaw
u nas w rodzince też jest jedno dziecie zrodzone podczas brania tabletek i ma już 10 lat ;-)Także za żadne zabezpieczenie bym głowy nie dała choć mnie się nie przydarzyło(mam nadzieje nie przydarzy )2 wystarczy.
Panterka
Jest jedno 100%skuteczne zabezpieczenie.. Szklanka wody.. ale nie przed i nie po.. a zamiast sexu (grins)...
lola86
U mnie córa planowana w 100 % . Ale tak na świat przyszedł mój mąż , siostrzeniec i bratanica taż (awve)(awve)(awve)
Pateras
he, he mówią też że chroni przed HIV, ale tak nie jest i co z tego?? Taka ciekawostka. Była kiedyś konferencja odnośnie gumek i HIV. Oczywiście po konferencji zadano pytanie przedstawicielom firm farmaceutycznych, dziennikarzom i wszystkim, którzy brali udział "ilu z nich zdecydowało by się na sex z zarażonym korzystając z gumek podniosła się tylko 1 ręka. Jeden z dziennikarzy który później się przyznał, że w sumie to by się zdecydował na sex nawet bez gumki (był homoseksualistą jeśli ktoś jest ciekaw :))(grins)(grins)(grins)
xkasiulax
nie (nigdy) ..... jeśli stosujesz się do ulotki prawidłowo przechowywana nie w portfelu (grins) itd..... do nie p[owinna się zdarzyć żadna wpadka,my np: nigdy nie kupujemy gumek w kioskach czy super,hiper marketach tylko z apteki (kciuki) ....A każde zabezpieczenie nie daje 100%gwarancji nie zajśćia w ciążę....dla mnie nie jest metodą antykoncepcji stosunek przerywany mozna nawabić się choroby psychicznej (smiech) sex ma sprawiać przyjemność a nie stres
xkasiulax
nie wzoruję się na kalendarzyku małżeńskim,czy metoda termiczna mierzenie temperatury itd....czy obserwacja śluzu (krejzolka) ...nie mam na to czasu (kciuki)(kciuki)
xkasiulax
stosunek przerywany również zaliczamy do naturalnej formy antykoncepcji (awve)
Panterka
@kasiula (grins) no fakt, stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji ale w moim przypadku mogę to za takową uznać (grins) 6lat i zero wpadki za to jedna planowana dzidzia;) Ale nikomu bym nie poleciła tej "metody", bo to naprawdę trzeba znać swoje ciało i wiedzieć co i kiedy... Mój M. to wie (kciuki)..

A metody naturalne, @Klaudio zapewne masz na myśli "Naturalne Metody PLANOWANIA rodziny" co oznacza tyle, że jest to dobra metoda przy planowaniu dziecka, gorzej z zabezpieczaniem.. Największy odsetek wpadek jest przy tym...
Panterka
A gumki to dla nas jak lizanie lizaka przez papierek (grins)..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.