Menu

wredna teściowa

hej dziewczyny co mi doradzicie , mam wredną teściową, wiem od wielu lat , że ciągle miesza mojemu mężowi w głowie przeciwko mnie, wiem , od wspólnych znajomych, że strasznie mnie obgaduje, (a szczerze mówiąc widzę teściowo 1-2 razy do roku, tak że nie wiem skąd ona zbiera materiał na te plotki ), ale oczywiście jak mam z nią kontakt to jest do rany przyłóż. I co mam zrobić bo praktycznie żyję tak jakbym nie miała teściowej bo boje się tych plotek , które narobi ze zwykłego spotkania. Mam jej powiedziec co o tytm myśle czy nie poruszać tego tematu. Mąż jej się nie postawi w życiu, on jej słucha , wydzwania po kryjomu do niej, tak że na niego nie mogę liczyć.

Luiza1315
 971  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Partnerstwo i Rodzina teściowa zła

Odpowiedzi

rozowa82
tak, bądź szczera, skoro Cie obgaduje a masz na to dowody to tylko szczerość... takie jest moje zdanie.... fałszywość to jest najgorsze w ludziach co może być(zla)
i porozmawiaj powaznie z mężem bo jezeli teściowa robi takie świństwo to powinien nagadać jej do słuchu a nie ciupciać za Twoimi plecami....
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
renata29
jak jej nie widujesz to po co z nią rozmawiać...dla Ciebie jest miła a plotek może się wyprzeć...a po za tym na powstawanie plotek o nas i tak nie mamy większego wpływu,zawsze każdy może coś wymyślić,choćbyś żyła jak mnich:)
rozowa82
tępić
tępić
tępić
tępić
tępić
tępić
tępić
tępić
tępić
tępić
koza54
@renia3 z tym ZLEWANIEM z góry na dół to się zgadzam (kciuki)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.