Menu

wróciła

dzień dobry, dzisiaj po 8 mc (karmię piersią) wróciła do mnie miesiączka i w związku z tym moje pytanie jak ona może przebiegać bo podobno na początku są one bardzo rozregulowane, czy następny okres może pojawić się za 2, 3 miesiące???? Jak ta miesiączka może przebiegać-czy może być bardzo krótka lub bardzo długa, obfita,skąpa, bolesna??????? Ja zawsze miałam je w normie niezbyt długie, mało bolesne i nie chce wpadać w panike jeśli coś będzie odbiegać od normy. Co mo9żna brać jeśli byłaby bardzo bolesna na uśmieżenie bólu??????

basia198711
 911  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie miesiaczka

Odpowiedzi

emila2606
możesz brać tylko apap a spodziewać się możesz wszystkiego co opisaśchociaż nie koniecznie, może od razu być normalna i regularna
Mandarinios
Co do środków przeciwbólowych to możesz brać paracetamol ponieważ w niewielkiej ilości przenika do mleka. A co do miesiączki to może być zarówno krótka jak i długa. Bardziej obfita albo mniej. no i może być nieregularna albo od razu regularna (ja mam dokładnie co 28 dni od momentu zakończenia połogu - od urodzenia karmię synka piersią).
joannamysz
Kazda kobieta jest inna! U mnie bylo tak : przez pierwsze 3 miesiace okres spoznial mi sie ok 10 dni potem tylko 3,4, teraz jest juz regularny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.