Menu

Wróżka prawdę ci powie

Byłyście kiedyś u wróżki ? Moja przyjaciółka była i prognozy ma świetne teraz próbuje mnie namówić na wizytę, a ja się waham co o tym myślicie?

Monique
 618  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

kosia
Ja jestem zbyt tchórzliwa. A jak mi powie, że coś moim dzieciom się stanie to co? Wolę żyć w nieświadomości.
ewela
Też wolę nie wiedzieć – będzie co ma być. A tak to będę na coś czekać dobrego lub złego a inne chwile mi umkną. Ale idź jak jesteś ciekawa.
mamaoscara
ja kiedyś byłam z koleżanką – z głupoty – młode byłyśmy. Powiedziała mi, że nie będę mieć dzieci ani męża – a tu proszę zrobiłam jej chyba na złość
norbik
Ja też boję się że mogłabym usłyszeć coś złego.Ale z drugiej strony to bym chciała.Słyszałam że dobre wróżki najpierw opowiadają o przeszłości,potem mówią co cię czeka i nigdy nie mówią złych rzeczy.
kasia13_archiwum
Sama wroze z tarota. I to dobrze. Nie robie tego czesto, ale kiedy juz, to wszystko sie zgadza.
kasia13_archiwum
Jezeli nie jestes przekonana, to nie idz. To, ze cie kolezanka namawia, nie znaczy, ze musisz robic cos wbrew sobie.

Wazne jest, ze dobra, profesjona wrozka nawet jesli widzi cos zlego, to tego nie powie. Powie raczej, co robic, aby tego uniknac.
cebulka
A ja uważam, że te całe wróżby to jest zwykłe naciąganie ludzi. Wróżki mówią to co chciałabys usłyszeć po to byś chętniej zapłaciła. Zdecydowanie odradzam !
norbik
jest jeszcze jedno ale - jeśli jesteś osobą wierzącą to grzechem jest korzystanie z porad wróżki
cebulka
"norbik" ma rację, podobnie np. okultyzm, wywoływanie duchów - to jedne z poważniejszych grzechów i na dodatek b. niebezpieczne.
Agula
Kilka lat temu, moja znajoma odwiedziła wróżkę, choć nie jestem przekonana w prawdomówności takich osób, to jednak jej przepowiednie się sprawdziły...dziwne :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.