Menu

wrzody żołądka

Mamusie znacie jakies domowe sposoby na leczenie tej dolegliwosci? albo jakieś dobre leki bez recepty, bardzo się mecze, a najgorzej że nawet nie dam rady niuni na ręce wziąć :(, wczoraj byłam na izbie dostałam leki ale słabo pomagają i dlatego zwracam sie do Was, pomóżcie :((placze)(placze)(placze)(placze)(placze)

Martuska
 783  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie wrzody żołądka

Odpowiedzi

Edytka85
Zgadzam się z Asafi, kochana nic na własną rękę
rooda00
siemię lniane do picia(barf)
malgosia
siemie lniane jest OK, ale jako pomocnicze leczenia. Myślę ,że jeden dzieńto za wcześnie,żeby leki zadziałały. Troche cierpliwości.
Agula80
(kwiatek) Kochana, a zIzby nie dali CI skierowania na badania do specjalisty ? Następnym razem niech CI dadzą. ALbo idź do swojego lekarza i niech się wykrze swoją wiedzą.
Powiem Ci , że wrzody żołądka sa okropną chorobą. Pewnie zasuszyłaś się i masz stres jakiś.
Przede wszystkim leki -te dostępne bez recepty- nie leczą, a pomagają. Jeśłi podjerzewasz u siebie wrzody, to konieczna jest diagnoza i leczenie, bo wrzody jak pękną to dopiero będzie nieszczęście(zlosc)
Dziwię sie tym na Izbie, że tylko leki, kurka flaczek dali, przecież co to dla nich wypisać skierowanie do specjalisty(zlosc)
Zdrówka życzę(prezent)
zosiafia
No właśnie, przebadaj się porządnie!! Mi ostatnio 2 lekarzy powiedziało, że mam stan zapalny błony śluzowej żołądka, a kilka dni później wycieli mi wyrostek...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.