Menu

Wspólne spędzanie czasu

Jak spędzacie wieczorami czas z rodziną a przede wszystkim chodzi mi o spędzanie czasu z mężem jak dzieciaki już śpią... nie pytam o intymne szczegóły. Tylko jak to jest? Siedzicie milcząc przed telewizorem? Gracie w coś wspólnie? (w co?) Rozmawiacie o całym dniu?! Ja ostatnio czuję się jakaś wypalona, znudzona... czegoś gdzieś brakuje!

paula80
 1011  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

rodzina czas spędzanie czasu

Odpowiedzi

Matina
Ja nie mam męża to co mam napisać? :-)))
Agula
Ostatnio to wieczory spędzamy przy komputerze, tak bywa gdy semestr sie kończy :) zazwyczaj oglądamy jakieś fajne naukowe programy, rozmawiamy i oczywiście wygłupiamy się, dwa dni temu byłam cała od pianki do golenia :)
KlaudynaK
jak niektóre mamy, jestem sama... ale jakbym nie była to pewnie rozmowa, jakiś film, może karty - czasem lubie..., przytulanie, wspólne robienie kolacji...
itaka
a my w przerwie ... gramy w statki :)))
Lexi
gotujemy :), gramy w gry slowne w necie, czasem wychodzimy na kawke do znajomych czasem znajomi do nas, gadamy z rodzina na skypie, czasem maz odsypia a ja wtedy sie biore za pranie i prasowanie (jesli jakies zalegle jest); bierzemy razem ciepla kapiel, przytulamy sie przed tv, czasem wisimy na dwoch telefonach ;) czasem sie wyglupiamy, czasem ja placze a On wypala wtedy paczke papierosow, czasem jedziemy na zakupy albo buszujemy po ebayu.... rzadko kiedy wieczory sa do siebie podobne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.