Menu

współżycie po porodzie

mam takie trochę intymne pytanie, jak było u Was z współżyciem po porodzie?współżycie po porodzie, po jakim czasie? miałyście jakieś problemy? bolało was? po jakim czasie było okey?

szymczyka
 371  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Partnerstwo i Rodzina seks po porodzie

Odpowiedzi

maja1482
Za pierwszym i drugim razem około 4,5-5 tygodnia po porodzie. U nas nie było żadnych przeciwwskazań, bo nie byłam nacinana. Boleć nie bolało, był lekki dyskomfort, a po uczucie szczypania, pieczenia. Po kilku razach było już tak jak przed porodami, a może i lepiej :)
JUSTYS
po 6 tyg.od porodu ,poszłam na wizyte do ginekologa.Wszystko było ok nie było żadnych przeciwskazań do współżycia ,więc działaliśmy ;-) nic mnie nie bolało
Beatka9316
U mnie było coś koło 4 tyg. I mnie osobiście nie bolało :)
Bestyjka
Miałam cc więc już po 2 tyg ale mimo wszystko miło nie było. Natomiast moja przyjaciółka dopiero po 6 m-cach bo wcześniej ją bolało.
oli28
Po 9 tygodniach
Jamama1
ok. 4 tyg po 1 i 2 porodzie
czekoladka22
ja tam jak było wszystko ok nie miałam szewków ale ile to było tygodni nie wiem szybko w każdym bądź razie bolało wiadomo ale dało sie przeżyć trzeba to przeżyć żeby potem było fajnie :D
renata29
Po 6 tygodniach i wizycie u lekarza.Ponieważ byłam zszyta "na dziewicę",jak to określił lekarz albo położna(już nie pamiętam)przy porodzie,bolało potwornie.Defloracja nie była tak bolesna.Już mieliśmy zrezygnować,jednak się udało i było w porządku.Następny raz już był bardzo udany ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.