Menu

Wspomnienia z dzieciństwa – filmy i bajki

Jakie bajki i filmy z waszego dzieciństwa szczególnie zapadły wam w pamięć? Jakie były wasze ulubione programy telewizyjne i czy sięgacie do tamtych produkcji, żeby pokazać je waszym dzieciom? Zapraszamy do rozmowy.

Ania
 1629  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

filmy bajki

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Smerfy, muminki, gumisie.

Moja corka raczej nie przepada za takimi bajkami.
amalka
Jest jeden staaaary film, do którego wraca średnio raz w roku :) Znam go już na pamięć ale jest taki magiczny... Pierwszy raz oglądałam "Willow" jeszcze w epoce VHS. Teraz dostępny jest on line i szczerze polecam :) Kocham wszystkie bajki Disneya, szczególnie "Piękną i bestię". Jestem w posiadaniu "zabytku" w postaci rzutnika i bajek na kliszach. Raz na jakiś czas robimy sobie wieczorny seans.
korek221
a czy ktoś jeszcze pamięta film"Dżeki i Nuka"?

Lubiłam też "Piątek z Pankracym","5-10-15",mupetciątka, Fraglesy,
Kajko i Kokosz:))
@ amalka - mam nagrany własnym przemysłem film "Willow" - świetny :))
amalka
@korku ja pamiętam! To było o dwóch misiach, blond dziewczynce i Indianinie :) Uwielbiałam tę bajkę! Moje chomiki nazwałam "po" tych niedźwiadkach :)
irekzboralski
ja równiez pamiętam Dżekiego i Nukę
jola75
ja tez pamietam dzekiegi i nuke:D
mycha2706
Wszystkie te które wymieniły dziewczyny.Teraz bajki są straszne Cartoon Network,który jest zabroniony w moim domu a najbardziej pożądany...
Jak usłyszałam tekst w bajce"zamknij morde frajerze" to normalnie szczęka opadła.Chciałam przekazać dzieciom to wszystko,ale niestety nie są zainteresowane.Ala tylko czyta ksiązki np.Musierowicz,które Jej poleciłam ...bajki wydaja się Im głupie...dobrze,że jest Franklin,jedyna bajka z przesłaniem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.