Menu

Wspomnienia z randek w kinie

Domyślam się, że miałyście jakieś randki kinowe. Mam na myśli tre pierwsze randki. Na jaki film poszliście? Gdzie siedzieliście? Oglądaliście ten film czy też nie? ;)

mumczinx
 778  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport randka film kinie spotkanie romantyczne

Odpowiedzi

KaczkaDziwaczka
ja byłam na draculi coppoli. niesamowity film! do teraz go uwielbiam, zwłaszcza ostatnią scenę. ja wtedy byłam tak tym filmem zaabsorbowana, że w ogóle nie zwracałam uwagi na chłopaka, z którym przyszłam.
ojciec
Odwieczne pytanie idziemy do kina czy na film:):) ja miałem kiedyś dziwną historię w kinie. Zawsze byłem bardzo nieśmiały a przychodzi taki wiek w życiu faceta kiedy zaczyna rozglądać się za tym drugim gatunkiem. Jak łatwo się domyślić nieśmiałość w tym nie pomaga. Podobała mi się pewna koleżanka i postanowiłem zaprosić ja do kina, ale nie starczyło mi odwagi aby usiąść obok niej... siadłem dwa rzędy za nią i do dziś mi to wypomina... bo jesteśmy przyjaciółmi - kto wie czy te dwa rzędy wtedy w kinie nie zadecydowały... a co to był za film już nie pamiętam:)
jolks28
@ojciec: dwa rzędy!!?? i co koleżanka na to?!

nam jakoś nie było po drodze do kina - co to za randka... ani nie pogadasz, ani się nie pośmiejesz. Zdecydowanie częściej wybieraliśmy jakieś parki, kawiarnie czy knajpki. W kinie byliśmy pierwszy raz już jako narzeczeństwo co to był za film... zapytam męża jak wróci.
ojciec
Koleżanka była dość wyrozumiała:):) nie chciała mnie chyba dobijać i nie komentowała:) obejrzała grzecznie filma i razem wróciliśmy do domu...
Agula
Pierwsze randki na pewno nie były w kinie. Nawet nam sie nie chciało, woleliśmy posiedzieć i gadać, gadać i gadać. Dopiero po jakimś czasie poszliśmy do kina.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.