Menu

Wspomnienie Jana Pawła II-Pomórzcie

Hej Kuba dostał w przedszkolu zadanie napisanie krótkiego wiersza wspominając Jana PawłaII a że ja nie taka kumata proszę Was o pomoc:)PROSZĘ

aga24
 665  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie wiersz

Odpowiedzi

agnese32
wpisz w gogle wspomnienia i ci wyskoczy tego mnostwo (kwiatek)
goskapolak
Przepraszam,że spytam: jak to zadanie? Jak nie zrobi tego to co? Pałę dostanie? Przecież przedszkolak nie jest w stanie napiasać wiersza. Wiadomo,że zrobi za niego to ktoś dorosły.Ja na Twoim miejscu powiedziałabym to pani.Poza tym- niech im katecheta pomoże- takiemu dziecku Jan Paweł z nikim i niczym się nie kojarzy.
margolcia85
Dzieci w będące w przedszkolu raczej nie zjaą Jana Pawła II - mój syn tez jest przedszkolakiem i myślałam że nasza pani katechetka której nie trawię jest rąbnięta ale widzę że z nią jeszcze nie jest tak źle ... Co można napisac raczje kim dla ciebie był niż dla dziecka - oni są urodzeni lata po śmieci Ojca Świętgeo więc taki maluszek nawet nie wie dobrze kim On był...
aga24
O rety wiadomo że dziecko nie umie pisać dlatego do pomocy jest mama ja osobiście w pym pytaniu nic złego nie widzę(wow)
aga24
O rety wiadomo że dziecko nie umie pisać dlatego do pomocy jest mama ja osobiście w pym pytaniu nic złego nie widzę(wow)
JUSTYNA300511
żeby nie roztrząsać tematu - może tu coś znajdziesz
http://www.gimnazjum.rabka.pl/dok_szk/jan_pawel_2/tomik.htm
alinagj1o2
Wiadomo że to jest praca dla dziecka i rodzica.Mnie już nic nie zdziwi w szkole też nie raz trzeba pomóc dziecku i poszukać w internecie.Trochę pomyśleć,i napisać swoimi słowami np; Mamy Papieża naszego już błogosławionego,Jan Paweł 2 on się zwie.Powierzam mu troski i radości swe.Jak do tatusia mogę mówić z nim. Mimo że odszedł wciąż żywa pamięć w serduszku mym.Może nie za mądre ale to zajęło niecałe dwie minuty.Powiedz dziecku kto to był i napisz jego słowami lub szybko wymyśl coś.
aga24
JUSTYNA300511 i alinagj1o2 dziękuję wam
alinagj1o2
aneta dużo dzieci bardzo lubi układać swoje wierszyki i piosenki,mimo że nie umieją pisać .Nie jedna mama i babcia ma schowane takie skarby które napisały bo dziecko ich o to poprosiło.Niektóre 3 i 4 latki po swojemu tworzą coś i są z tego dumne jeszcze jak ktoś to zapisze to jest coś ważnego i godnego uwagi.
goskapolak
Alinagj a te wierszyki co je mają schowane mamy czy babcie to są pisane NA ZAMÓWIENIE? POD DANY TEMAT? Jasne że każde dziecko potrafi sklecić dwie rymowane linijki ale nie o Janie Pawle na przykład.

a swoją drogą to dlaczego rodzic ma pisać wierszyk za dziecko? Czemu ma to służyć.
i taka rada aga: jak będziesz pisać ten wierszyk to korzystaj ze słownika ortograficznego(awve)
alinagj1o2
goskapolak masz racie robię błędy i to w podstawowych wyrazach,i dlatego udało mi się skończyć tylko studia.Widocznie słowniczek u mnie wszystkiego nie podkreśla. Może nie wszystkie dzieci wiedzą kto to był,ale przecież napisałam żeby wpierw opowiedzieć dziecku o Nim a potem coś razem napisać. Przecież jak dla kogoś to problem niech nie pisze to jest zadanie z przedszkola czyli nieobowiązkowe.Co za problem powiedzieć że się nie zna takiej osoby.Idzie się odebrać dziecko to panie się spotyka.
Anemona
Może nie na temat ale mnie te przedszkola co raz bardziej wkurzają . a zwłaszcza nauczycielki.
goskapolak
Alinagj przeczytaj ze zrozumieniem i bez emocji jeszcze raz mój post do którego się odniosłaś.
Nie wszystko co tu się pisze odnosi się do ciebie i raczej nie obchodzi co skończyłaś a co nie- przepraszam za szczerość
desdemonka
(grins) he he ,pomoz sobie mamusiu bo ortografia to podstawa ,a wierszyk dziecka pewnie kilka słów typu"...Jan Paweł Drugi ...nasz papiez KOchany,w jego ramionach czułabym sie jak u swojej mamy..."...swoja droga daj małemu szanse,czasem dzieciaki zaskakuja :) i to jak(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.