Menu

wstawanie do dziecka

Kto u was częściej wstawał w nocy do dziecka jak było maleńkie, tak do 2-go miesiąca, ty czy tatuś dzidzi?bo ja się przyznaje ze nocne dyżury pełnił mąż.A jak już obiecałam że wstanę to i tak było szturchanie i kochanie nie dam rady(smiech)

mala21
 918  27

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie wsta dziecko

Odpowiedzi

sweetnessa27
To masz męża na medal.U nas tylko ja wstawałam,karmię piersią...
agnieszka79
ja wsaję bo karmię piersią ale nie narzekam,bo dla mnie to sama radośc choc nie raz jestem nie wyspana
ania242
moj nigdy nie wstal do malego zawsze ja wstawalam i wstaje do tej pory,moj nie to ze nie wstawal bo mu sie nie chcaila ale nigdy nie syszal jak plakal
Basia1980
U nas było na zmianę. Ja od początku dokarmiałam a po 3 tyg przeszłam na mleko modyfikowane. Wtedy karmiliśmy na zmianę ale mój mąż nie miał rzadnych oporów. Potemm ja karmiłam o 12 a on o 4
aniula
u nas zawsze ja tylko wstawaqlam...karmilam piersia...ale moj maz nawet jak bysmy na butli jechali to i tak by nie wstawal...len z niego..udaje , ze spi(krejzolka)(krejzolka)
mala21
męża mam super, tylko ale ostatnio w domu rzadko, ale mały noc już przesypia
mala21
mój wstawał nawet przez tydzień jak karmiłam piersią by synka podać, ale szybko na butle przeszliśmy. teraz rzadko mi pomaga ale jak tylko jest to wszystko zrobi.
JUSTYLKA
wstaję tylko ja sama...już 8 miesięcy
Matina
Sama wychowuję, sama wstawałam i trafiła mi się taka śpiąca w nocy Królewna, ale te kolki od 18-20 - koszmar. Teraz ma 2.5 roczki i już jesteśmy na prostej.
patusia06
u nas ja zawsze wstawalam. On nigdy nie słyszy jak maly placze.. Jak mial wolne to wtedy go wyrzucalam z łóżka żeby on wstał i zrobił mleko a mi dał troche pospac. Ale teraz nasz synek od jakisegos czasu przesypia cala noc wiec mamy problem z głowy :P
Gusiaq
Wstawalismy oboje, on szybciej niz ja. Jedno malego przewijalo, drugie w tym czasie robilo mleko:)
slonko2323
U nas też tylko ja wstawałam i dalej wstaje. Mój to nigdy nie słyszy albo udaje(krejzolka)(spi) on to nawet nie wie jak mleko zrobić(pout)(pout)
tlolek
poycz męża chociaż na jedną noc...Kuba ma prawie rok i moj ślubny nigdy sam nie wstał do dziecka niezależnie jak płakało (a spał zaraz przy łożeczku...nawet w grudniu co byłam mocno chora i żeby dziecka nie zarazić i nie budzić w nocy spałam w drugim koncu domu i tak ja wstawałm żeby jedzenie w nocy przyszykować a on tylko nakarmił czasem....
ale bym chcialą choć jedną noc wreszcie przespac chociaż 4 godz tak bez przerwy(spi)(spi)(spi)(spi)
mala21
no skoro synek ma prawie rok? dalej nocy nie przesypia? Bo kacperek od dawna już
mala21
a mi to wstyd bo mówicie że mąż nie słyszał albo udawał, a u nas było odwrotnie(smiech)
Maryla
ja wstaje w nocy do malego ale i tak tylko dwa lub raz w nocy:)) wiec mam Luzzzzzzzzzzz:D
Mandarinios
Ja i tylko ja... nieukrywam po cc było to baaaardzo bolesne doświadczenie...
basiaikubus
wieczorem ja a nad ranem mąż gdyż ja byłam tak zmęczona że nie słyszałam; ale muszę przyznać że mam wspaniałego męża bo odkąt odstawiłam małego od piersi to mąż wstawał w nocy robić kaszki ;)
Allicja
Nie ma bata, mój nie wstanie... Ja sie obudze i go szturchac moge, a on na drugi bok i chraaaaapie... Eh. no kurna, jakie to niesprawiedliwe:/(pout)(pout)(pout)
karolincia
U nas były zmiany i owszem tylko że jego zmiana przypadła do północy a mała budziła się o 12.30 i mój dobrze o tym wiedział.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.