Menu

Wstawianie zdjęć nagich dzieci na nk bądź innych portali

Tak się zastanawiam ,patrząc na zdjęcia wstawiane przez ludzi na portale swoich dzieci ,nagich dzieci .Gdzie widać całe przyrodzenie ......Co o tym sądzicie .Czy zrobiłybyście takie coś swoim pociechom i obnażyłybyście je przed całym światem ..Czy jest to raczej nie do pomyślenia ?No ja jestem tym bardzo zirytowana ;/

domka
 1448  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

nagie zdjęcia

Odpowiedzi

domka
Zadaje to pytanie bo ktoś się ze mną wykłóca o to że zdjęcia z nagimi zdjęciami to nic złego ........
Amcia
Za to przecież można być sądzony to pornografia
koza54
dla mnie to chore... czy ktoś taki wstawiając takie zdjęcia zastanawia się czasem kto może je oglądać? nie daj Boże jakiś "miłośnik" dzieci ;/
MamaMateuszka
Owszem, mam jakieś zdjęcie mojego szkraba jak był malutki i leży golasek na łóżku ale jest ono w naszym albumie i nikomu nic do niego. Jeśli chodzi o upublicznianie jestem przeciw, co kogo obchodzi sisiak mojego dziecka??
Renatka2019
Jak dla mnie jest to obrzydliwe, wstawiać gołe zdjęcia własnego dziecka(nigdy)(nigdy)(nigdy)
renata29
Niestety ludzie coraz mniej myślą,może gdyby się trochę zastanowili kto może takie zdjęcia oglądać,nie robiliby tego.Myślenie wychodzi z mody.
Ada3610
(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy) niech swoje zdjęcia wstawią a nie dziecka
tymianek
uważam jak Ada3610 - chce ktoś "ośmieszać" i prowokować pedofilów nagimi zdjęciami swojego dziecka, to niech wstawi swoje nagie zdjęcie - przynajmniej ustrzeże swoje dziecko od pedofilów, a sam niech się naraża natarczywość zboczeńców.
Dla mnie tacy ludzie są bezmózgami - w dzisiajeszej dobie dostępności do informacji, gdzie ludzie na swich profilach udostępniają prawie wszystkie swoje dane , każdy zboczeniec, pedofil, psychopata, może "wysledzić" miejsce zamieszkania "upatrzonego" dziecka ze zdjęcia.............
33anna
Oczywiście mam swoje szkraby- golaski w kąpieli, ale tylko i wyłącznie dla siebie. Nigdy nie wstawiłabym takiego zdjęcia na portalu.
amalka
Dla rodzica takie zdjęcia są po prostu urocze i w ich oczach golasek jest taaaki uroczy... Powiem szczerze, że jeśli na jakimś zdjęciu (W ALBUMIE RODZINNYM) widać Krzysiowego siuraczka- jest to czysty przypadek. Staraliśmy się tak fotografować synka by nie było widać intymnych części ciała. Mam kilka własnych fotek na golaska (miałam jakieś 5- 6 lat i byłam z rodzicami nad rzeką) i wiem jaka zażenowana byłam gdy ktoś widział te fotki w albumie rodzinnym moich rodziców. Zabrałam je i schowałam- nie chciałam niszczyć...

W życiu nie wstawiłam i nie wstawię nagich zdjęć dziecka (nigdy)
goskapolak
Ja w ogóle nie wstawiłabym żadnego zdjęcia mojego dziecka,o nagim już nie wspomnę. Moja córka jest już na tyle duża,że muszę respektować jej zdanie na ten temat a ona sobie tego nie życzy.

Kiedyś poszłam do fotografa zrzucić zdjęcia z płyty na papier.Były tam też zdjęcia córki w samych majteczkach.Pan fotograf był zgorszony i powiedział mi,że w innym kraju miałabym problemy z powodu takich zdjęć(grins)
Mysiulineczka
Ja razem z moim wstawiliśmy już kilka zdjęć naszej małej na nk no i ja na netmamie ale nigdy w życiu nie wstawie nagiej fotki dziecka na nk czy inne tego typu portale . W dzisiejszych czasach zboczeńców nie brakuje a a wstawiając takie zdjęcia na portale społecznościowe nie ma się pewności czy nie ogląda ich akurat taka a nie inna osoba. Takie mam zdanie w tej kwestii.
kinia87
oj nie raz spotkałam się na takie zdjęcia. Mam konto na dzieciaczek.pl i tam są matki co dodają zdjęcia jak dziecko kupę robi i jak zrobiło(nawet zdjęcie kupy jest (nigdy) ), jak mama przewija i wiele wiele innych. Moim zdaniem powinno się takie konta usuwać, zresztą o czym myślą rodzice wstawiając takie zdjęcia.
domka
kinia87 Faktycznie odrażające (nigdy)
kinia87
no właśnie---co kogo obchodzi nawet jakaś kupa, niech zachowa to dla siebie, a nie wszyscy to mogą zobaczyć. Zresztą czy to jakaś nowość?Heh
Od tego jest album.
Majaaaaaa0000
Nie wstawiałam nagich zdjec dziecka,ani siebie...Zawsze wstawiam normalne. na portalach.
Matina
Nie wstawiam ŻADNYCH zdjęć mojego dziecka w sieci.
margolcia85
Tyle się mówi o pedofili, i wydajemi się że od razu robiący takie zdjęcia nie są pedofilami, ale w sieci, na portalach społecnościowych siedzą rózni ludzie i róznie mogą nasze dzieci wykorzystać - moje dzieci mają kilka zdjęc w czasie kąpieli - wiadomo każdy je robi na pamiątkę ale są one tylko i wyłącznie w naszych rodzinnych albumach i nie wystawiam ich na widok publiczny - owszem na portalach społecznościowych mam wystawione zdjecia moich dzieci ale sa one na nich ubrane
Angie24
To indywidualna sprawa każdego z rodziców, ale nie popieram takiego zachowania. Nie chciałabym, aby ktoś widział moje dzieci, a już tym bardziej na golasa.

PS. Nie posiadam kont na portalach społecznościowych typu nk czy facebook, a co za tym idzie nie wrzucam zdjęć. Mówię stanowcze NIE inwigilacji ;)
alinagj1o2
Nigdy nie wstawiłam takich zdjęć synów, tak jak nie pozwalałam biegać im bez majtasów po plaży.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.