Menu

Wstręt do kucyczków

Witam dziewczynki jak mam przekonać córeczke ( 22 miesiące) do kucyczków za żadne skarby nie pozwala zrobić sobie nawet jednego kucyczka. Jak zrobie to zaraz ściąga, a tak fajnie by wyglądała. Powiedzcie czy miałyście też tak ze swoimi córeczkami. Mam nadzieje że jej przejdzie ten grymas.

iwona1985
 567  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat włoski dziecko

Odpowiedzi

agnieszka79
przejdzie jej,moja też nie chciała ale od pewnego czasu sama nawet wyciąga gumki i chce żeby jej kitki zrobic
Edytka85
Może spróbuj po założeniu kitek wziąć Majeczkę do lusterka i powiedz że łądnie wygląda, zróbcie wspólnie kucyki lalce( u mnie to poskutkowało).
aneta1262
u mnie tez na poczatku nie chcialy nosic kitkow a teraz same chca zeby iim zrobic...
beatka7623
Moja ma 16 m-cy i jak sobie przypomni że ma gumkę na włosach to też ściąga (grins) przejdzie jej z czasem (awve)
seatibiza
Oj chyba wszystkie dziewczynki to przechodzą:) moja też tak miała,jakąkolwiek ozdobę wyczuła we włosach i zaraz ściągała...teraz już jej przeszło,więc mogę tworzyć na jej główce wszystko:) :) :) chyba nie pozostaje ci nic innego jak przeczekać ten okres,pozdrawiam.
ania4
Ja mam to samo z moją jak tylko jej zrobię to zaraz ściągnie nawet jak gdzieś jedziemy to w aucie ściąga tak żebym nie widziała , ale czasem sama też przynosi gumkę i szczotkę wtedy pochodzi z jakieś pół godzinki z kitką i ściąga a ma już 2 latka , może kiedyś też jej to przejdzie.
anecia2512
moja mala tez tak ma,niech wyczuje we wloskach cokolwiek to zaraz sciaga,ech.....a tak ladnie wyglada uczesana:)no coz,trzeba poczekac az sie przekona
rozowa82
moja ma 2 latka i tez nie cche... mam nadziejej ze szybko jej to przejdzie....
isiorek
jak nie chce to po co jej na siłe włosy wiązać?? bo ładnie wygląda :/ a bez kucyków to brzydko tak. ja nie lubiłam wiązać włosów jeszcze w liceum
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.