Menu

Wstręt do warzyw

Moja córeczka (7 miesięcy) jakieś 2 tygodnie temu wymiotowała po warzywach. Od tamtej pory nie chce tknąc żadnych. Nawet słodkiej marchewki nie chce wziąc do ust:( Krzywi się tak jakbym podała jej jakieś ochydne lekarstwo. Boję się, że się odwitaminizuje i nabawi anemii. Kiedyś uwielbiała warzywa i zupki robione przeze mnie, potrafiła zjeśc 200 ml. Teraz z chęcią zajada kaszki i owoce.
Co ja mam zrobic żeby znów polubiła warzywa?
Czy Wasze dzieci też tak miały?

joana1983
 616  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie warzywa niechęc do jedzenia

Odpowiedzi

MamaMaya
spokojnie jak nie będzie jadla warzyw przez pewien czas to nic sie nie stanie! nic na siłę bo będzie jeszcze gorzej. znowu za nimi kiedys zatęskni, a skoro je owoce no to przeciez ma dostarczane nadal witaminy? jeśli bardzo się martwisz powiedz o tym pediatrze może poleci ci jakiś preparat witaminowy jeśli stwierdzi że to konieczne. fakt że teraz masz pewnie problem z menu małej - bo np moja to jada tylko zupy mięsa nie ruszy i jak by mi tak znienawidziła te moje zupy to ojjjj... byłby problem (smutna)
karolincia
oj tam od razu anemii nie dostanie nie panikuj
joana1983
karolincia nie panikuję. Po prostu to moje pirwsze dziecko i odpowiedzi na moje pytanie powodują, że jestem mądrzejszą mamą. Owszem marwiłam się, ale skoro mówicie, że nic jej nie będzie... :)
Dzięki dziewczyny
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.