Menu

Wstrząśnienie muzgu

Witam zaczne od początku.A więc rano około godziny 10 poszłam do toalety a synek 16mc bawił sie w pokoju,nagle płacz pobiegłam a małysiedział na podłodze i płakał więc myślałam że sie uderzył,uspokoiłam go i koło godz.11 zasnął ,spał 2 godziny.Po obudzeniu zaczął marudzić i wymiotował 3 razy i był strasznie senny ,usypiał i się przebudzał .Zaczełam się niepokoć bo przypomniałam sobie uderzenie tylko nie wiem czy sie w główke uderzył,ale te wymioty zadzwoniłam po pogotowie przyjechali i nas zabrali.W szpitalu zrobili rtg głoey ,żadnego pękniecia nie wykazało i musiałam trzy godziny lezeć na obserwacji.Najgorsze to ze mały nie chciał stanąć na nogi a nie mógł a głowa mu leciała jak u noworodka,po 3 h póścili nas do domu i kazali obserwować.Jak dojechałam moje dziecko nie potrafio iść ani samo wstać gdzie zawsze lata jak szalony.Wpadłam w panike bo jeszcze ta główka która uciekała w tył ,pojechałamdo innego szpitala ale tam też po badaniu kazali obserwować jestem załamana bo nie wiem co będzie dalej czy Wojtuś sam wstanie narazie sobie śpi mstrasznie sie boję o niego .Przepraszam że tak sie rozpisałam ale chciałam wszystko dokładnie opisać.Czy spotkałyście się kiedyś z takimi objawami,dodam że lekarz nie widzi objawów wstrząśnienia muzgu

syla
 978  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

Magdzik
Mój Boże, współczuję Ci strasznie(kwiatek) Moja córka jak miała 2 latka spadła ze schodka - co prawda niskiego - nóżka jej się usunęła i runęła jak długa do tyłu i uderzyła się główką o beton. Na szczęście nie było żadnych objawów i wszystko było ok. I Wam życzę tego życzę, bądź dobrej myśli, bo jak Ty się denerwujesz, to i synek czuje niepokój. Wszystko będzie dobrze. Może warto się przejść do neurologa, zamiast ogólnego lekarza?
MaLaCzarna
Ja szukała by pomocy gdzie indziej , do skutku aż by mi powiedziano co dolega dziecku! Może to wcale nie jest od tego uderzenia.
MaLaCzarna
*bym
MaLaCzarna
Basiu nie ma czegoś takiego jak lekkie wstrząśnienie mózgu. Albo jest wstrząśnienie , albo go nie ma i to jest bardzo poważna sprawa. Lekarze nie powinni tego bagatelizować moim zdaniem powinni zostawić na jedną dobę pod obserwacją.
MiJa
Nie wyszłabym z tego szpitala gdyby moje dziecko miało takie objawy!...no chyba ,że ochrona by mnie wyprowadziła siłą!
monique25
zachowałabym się jak @Mija
syla
Emilia2009 ja byłam w innym szpitalu nie tylko w jednym i diagnoza ta sama mam obserwować jak sie zachowuje
Agula80
:( bedzie dobrze.... ja dzisiaj sie czuje ?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.