Menu

Wstyd:((

Witam jestem tu nowa ,bardzo dużo dobrego słyszałam o netmama dlatego odważyłam sie tutaj zadac to pytanie.Ide z mężem i synkiem na chrzciny do szwagra mąż bedzie chrzestnym i tu mam problem bo mąż stwierdził ze mamy bardzo trudną sytuacje materialną i nie pozwolił kupic żadnego prezentu ani dac kasy (chociaż 50zł )boje sie i wstydze ze rodzina mnie obgada i tak mysle ze niech mąż idzie sam poratujcie dziewczyny bo nie wiem co robić(placze)(placze)(placze)(placze)

aga32
 708  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Partnerstwo i Rodzina prezent chrzciny

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
Jeżeli Twój mąż nie ma pieniążków, to powiedz Matce dziecka ,ze dasz innym razem ponieważ w tej chwili nie macie żadnych pieniążków i dacie dziecku innym razem jak będziecie mięć... (prezent)

Witamy wśród NETMAM (grins)(klaszcze)
jola75
ja chrzestnej mojego synka wrecz zakazalam kupowac czegokolwiek na chrzciny i bylo ok.
7Haney
Proponuję wspomnieć rodzicom dziecka o waszej trudnej sytuacji materialnej i jeśli chcą niech wybiorą sobie innego chrzestnego,ale myślę że zrozumieją.Czasami jest tak,że nie kasa jest najważniejsza ani prezenty.
pscolka1987
popieram dziewczyny (kwiatek) mówi sie prosto z mostu ,rodzicie dziecka powinni rozumieć
Marta050709
Przestań,zrozumieją!Zresztą chyba nie dla kasy się wybiera chrzestnych co?!
Jolcia24mb
Kotku w byciu chrzestnym najważniejsze jest to ze dziecko może liczyć na chrzestnego który dba o niego (nie chodzi tu o kasę).
Pozdrawiam
edyta250908
chrzestni nie sa po to aby prezenty kupować. masz to kupisz, jak nie masz to niestety nie, rodzice dziecka powinni zrozumieć, ze nie na tym to polega. chrzestni mają dawac dobry przykłąd. zamiast wielkich prezentów lepiej w inny sposób się wykazać w swoim obowiązku. zabrać chrześniaka na wakacje, chociażby do siebie do domu, na wycieczkę, na spacer...
teraz wiekszośc osób zapomina na czym tak naprawde ten obowiązek polega. chrzesna to druga matka, chrzestny, drugi ojciec- a wiec moje zdanie jest takie, że kiedy rodzice nie mogą wychowywac dziecka, z różnych powodów, albo rodzice zginą to obowiązkiem chrzestnych jest zaopiekowanie sie tym dzieckiem:)
prezenty to nie wszystko!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.