Menu

WSTYDLIWY PROBLEM

Nabawiłam się grzybicy paznokci najpewniej na basenie.Byłam u dermatologa i wypisał mi tabletki ale one są bardzo silne i nie mogę ich brać jeśli karmię piersią.NIE DAM rady oduczyć małego od piersi no i tak się męczę w adidasach bo wstyd klapki włożyć.Może słyszałyście o jakiś domowych sposobach pozbycia się tego paskudztwa. Będę wdzięczna za każdą odpowiedż.

norbik
 3383  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie paznokcie grzybica choroba

Odpowiedzi

justa
Chyba jednak powinnaś zmienić lek. Jeżeli karmisz piersią pójdź jeszcze raz do lekarza jak radzi również melissa i powiedz, że karmisz piersią- podejrzewam, że są dostepne jakieś inne leki na grzybice dla matek karmiących. Pozdrawiam i powodzenia!
hogata
Koniecznie odwiedź dermatologa. Niestety w większości leków na grzybicę paznokci jest zastrzeżenie, że nie można ich jeść w ciąży ani podczas karmienia piersią. Może lekarz przepisze ci jakąś maść. A jeśli nie to nie chcę cię martwić ale zdarza się, że matki muszą przerwać karmienie, żeby móc jeśc tabletki i pozbyć się grzybicy. Ale głowa do góry, może dermatolog znajdzie jakieś wyjście z tej sytuacji :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.