Menu

wszystko na NIE!!

no właśniwszystko na nie!nie cie-oto ulubione slowa mojej Ani w ostatnich dniach!zupka-nie cie, na spacer-nie cie,siku-nie cie....... itd itd!a żeby juz wyjść z mieszkania czy z pokoju bez niej to normalnie masakra-biegnie i zaczyna plakać1ciężko jej czymkolwiek dogodzić!ma 1,5roku i prawie wszystkie ząbki wiec przyczyn upatruje w tym słynnym buncie 2-latka tylko czy to nie za wcześnie??no i ile taki bunt trwa bo robi sie to męczące!co robiłyście w takich sytuacjach?pozdrawiam!!

zosian
 580  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie bunt dwulatka dziecko

Odpowiedzi

zosian
toś mnie pocieszyła(grins)(grins)
PatrycjaM
Mów np. zupki tobie nie naleję bo pewnie nie chcesz.?! Mój syn na mnie patrzył i po chwili mówił stanowczo "chcę". Działało.
Na pocieszenie dodam ze to minie, ale zacznie się inny etap ok 2,5roku- jestem na nim. HA!HA! Powodzenia!(awve)
martus1988
jestem tego zdania co ollaj i także u mnie działa brak reakcji ale to długi okres jest ....
antenkarad
przejdzie, moja ma teraz 27 miesięcy i jest "mamo ja to lubie?", "nie idż ja sama"
Martuska
moja jutro skończy 19 m-cy i też na wszystko mówi "nie nie", jak cos jej nie pasuje to krzyczy jak opętana, ale to tylko czasami, przeważnie zachowuje sie normalnie, i jak ktos przyjdzie to sie strasznie popisuje i sie nie słucha
cela
PatrycjaM z tym "odwracaniem kota do góry ogonem" naprawdę działa. Mój dwulatek też był zawsze na "nie" i jego starsze siostry wpadły na pomysł i mówiły: - tylko spróbuj zjeść mi tę kanapkę...albo; -ty nie będziesz spał na tej podusi...lub; -nie wolno ci sprzątać tych zabawek... no i było tak jak chcieliśmy(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
beatka7623
(smiech)(smiech) Dziewczyny z tym na NIE na odwrót moja starsza córka stosowała na mnie Było PEWNIE NIE KUPISZ MI TEJ LALKI MAMUSIU albo ZJADŁA BYM CIASTECZKO ALE PEWNIE MI NIE KUPISZ (smiech)(smiech)(smiech)(smiech) No i co miałam zrobić kupowałam Żal mi sie jej robiło Działa nawet na dorosłych wiec na dzieci na pewno (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)

Młodsza moja tez często mówi nie ale to poprostu lubi mówić u niej to na odwrót działa Nie to tak a tak to nie (grins)
cela
(grins)(grins)(grins) beatka7623(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.