Menu

Wulgarne kobiety://

Przeczytajcie sobie kobietki: http://tnij.org/fkcc (wow)
Co o tym myślicie? Ja również czasem przeklnę, ale zaraz się gryzę w język, ale jak słyszę nieraz jak kobiety przeklinają, to nóż mi się w kieszeni otwiera(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Czasami jadą jeszcze lepiej niż facet(krejzolka) I to jest słownictwo szanujących się matek i żon(wow) A jak jeszcze widzę taką z papierochem w ręku, to mi niedobrze...(barf) Bez urazy do tych mam tutaj, które palą i przeklną czasem(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Podkreślam "czasem"... A nie od rana do wieczora(zlosc)

Magdzik
 684  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport kobieta wulagaryzmy

Odpowiedzi

Magdzik
Słowo kluczowe: wulgaryzmy(krejzolka)(smiech)
xkasiulax
Nie lubię kobiet wulgarnych pyskatych,przeklinających odrzuca mnie Ale kobiety szczere mówiące prawdę w oczy ludziom,A przekląć każdemu się zdarzy jeśli chodzi o palenie to mnie to nie przeszkadza bo sama od nie dawna popalam(grins)(grins)
koza54
ja mam podobnie jak @womennn, jak się wkurzę to już w ogóle klnę jak szewc i potrafię być taka wredna, że bez kija nie podchodź, ale umiem też przepraszać za to co zrobiłam i jak ktoś wie jaka jestem to takim moim zachowaniem nie będzie się przejmował :)
Magdzik
Oj dziewczynki do Was to ja nic nie mam i nie śmiałabym mieć(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
koza54
no z tym przepraszanie to tez tak mam Justynko (grins) a co mam przepraszać jak mam rację (grins) no ja wystarczy, że sobie coś przypomnę, jakąś nie miłą sytuację a już wyklinam.... No byśmy miały fajną jazdę jakbyśmy się spotkały hehehe (grins)(grins)(grins)
babooshka
musiałabym się baaaardzo wkurzyć by zacząć przeklinać, na ogół tego nie robię:P
Achcha
Klnę jak szewc gadam z koleżankami ale nie przy dzieciaczkach. A na babskich imprezach to już masakra!!!! Ale Magdzik (aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol) nie palę!!!!!!!!(grins)
renata29
a ja nie przeklinam i nie podoba mi się jak ktoś klnie,nawet jeśli tego kogoś lubię
Magdzik
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.