Menu

Wybaczyc

Czy potraficie wybaczac ludziom, ktorzy w jakis sposob was skrzywdzili? Czy przychodzi Wam to z latwosci i po prostu "zycieje dalej"? czy wrecz przeciwnie, nie wybaczacie i jestescie urazone do "konca swoich dni"? Czy byc moze zalezy to od innych czynnikow?

Czy potraficie wybaczac?

Lexi
 678  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

zlosc uraza

Odpowiedzi

nikordia
zalezy jak bardzo mnie urazono...
aniol
zalezy co ale mam jedna osobe ktora mnie skrzywdzila i wiem ze duzo osob by niewybaczylo tego co ta os/mi zrobila i niezapomnialo,ja wybaczylam ,ale nieda sie krzywd wymazac z pamieci...nieda sie zapomniec...ogolnie jesli to niewwielka sprawa szybko wybaczam i zapominam (aniol)
JULKA
ZALEŻY JAK BARDZO MNIE URAŻONO.WYBACZAM I Z CZASEM ZAPOMINAM-CHOĆ TO TRUDNE(STARAM SIE NIE ZAŚMIECAĆ GŁOWY WSPOMNIENIAMI-ZWŁASZCZA TYMI BOLESNYMI)
monique25
wybaczam ;nigdy nie zapominam .
Magdzik
Ja tak samo jak @gochasta(grins) Wybaczyć, nie znaczy zapomnieć... I zależy czy to jest bliska mi osoba i jak bardzo mnie urażono(grins)
emiliab
Ja podobno wpisane mam to w znak zodiaku: Koziorożca krzywdzi się tylko raz. Osobiście nie wierzę w to. Wszystko zależy od tego jak bliska jest mi ta osoba, ile razem przeżyliśmy. Wybaczam, ale pamiętam po dziś dzień każdy szczegół krzywdy.
Lexi
ja tez uwazam,ze wybaczyc to wymazac z pamieci, nie wracac do tego co sie stalo. Najtrudniej przychodzi mi wybaczyc tym najblizszym osobom, bo krzywda z ich strony najbardziej boli... no i u mnie musi minac troszke czasu, musze pewne rzeczy "przetrawic"i zrozumiec, zeby wybaczyc.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.