Menu

Wybór imienia

Jak wybieraliście imiona dla waszych pociech?? Studiowaliście kalendarz czy miałyście już wybrane jakieś ulubione imiona na wypadek chłopczyka i dziewczynki? I czyja byla ostatnia decyzja - wasza czy może męża? U nas to jakoś tak zapadło spontanicznie. Wiedzieliśmy, że będzie dziewczynka i zrobiliśmy sobie listę ulubionych imion i różnie mówiliśmy do brzuszka jeszcze. no i stanęło na Juleczce - najbardziej pasowało. I faktycznie! Jak ulał.

natka86
 833  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

wybór dziecko imię

Odpowiedzi

KlaudynaK
Hmmm, Stanisław to raczej po pra dziadkach ojca dziecka, ale mi się to imię bardzo podoba, wręcz bardzo bardzo. A na drugie ma Maciej po moim Tacie. Więc tu nie było nic do gadania... :)
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
paula80
My wertowaliśmy kalendarz... Do wyboru mieliśmy Kacpra, Maksymiliana i Dominika. Do końca nie byliśmy zdecydowani. Dopiero jak synek był na świecie to podjęliśmy ostateczną decyzję.
Maria25
U nas imię wybrał mąż, tak bardzo się w tą rolę czuł że postanowiłam mu pozostawić podjęcie tej decyzji
kasia13_archiwum
Przy 1. corce wybral maz. Chcial bardzo, zeby imie bylo arabskie... chlopak mial bym Mustafa, dziewczynka Fatima... no to mamy Fatime. Fatima to imie, ktore rowniez w Islamie ma znaczenia, tak nazywala sie corka ich proroka Mohammeda...

Przy 2. corce wybrala starsza corka... Mialam na oku dwa imiona... Anja i Yasmina... Ktoregos razu ogladalam z Fatima film dla dzieci, w ktorym bohaterka miala na imie wlasnie Anja... Zapytalam Fatime, czy podoba jej sie to imie... na co ona odpowiedziala, ze tak, ale Anja jest w telewizorze a Yasmina u mnie w brzuchu. I tak zostalo, druga corka nazywa sie Yasmina.

Co do 3. imienia... Sabri...
Jadac z Polski do Niemiec pociagiem ICE, spotkalam pewna Niemke, ktora miala meza rowniez Araba i rowniez z Iraku. Miala malego (18 m-cy) synka, ktory mial wlasnie na imie Sabri. Tak mi sie to imie spodobalo, ze jak bylam znow w ciazy, wiedziala, ze jesli bedzie synek to nazwe go Sabri.
Byl, no stracilam go, ale imie dostal... (Sabri po arabsku znaczy "Cierpliwosc).
lara1982
zanim jeszcze byłam w ciąży to miałam gdzieś tam ułozone ,że jak będę miała córkę to będzie Amelka,dla chłopca nie miałam imienia,mam Amelke
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.