Menu

Wybór książek dla dziecka

Czym kierujesz się przy wyborze książeczek dla dziecka? Wybierasz to co sama lubiłaś czytać czy też kierujesz się sugestiami sprzedawcy w księgarni, a może polegasz na opinii koleżanek? Opowiedz co jest decydującym czynnikiem przy wyborze książek dla dziecka i czy biblioteczka waszych pociech jest pokaźna?

Ania
 1127  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie księgarnia edukacja książka

Odpowiedzi

renata29
sama wybieram książeczki dla synka takie,które wydają mi się ciekawe,mamy zbiory wierszy,baśnie,dużo malutkich książeczek z obrazkami,synek ma prawie 9 miesięcy i 21 książek,wydaje mi się,że nie mało i ciągle poszerzam ten zbiór:)
mammma
Wiem co lubi moja córka i wybór jest prosty. Raczej nie ufam radom sprzedawcy, wciska towar który mu zalega, to norma. Czasem mała sama wybiera sobie książeczkę.
emiliab
Mój synek ma bardzo pokaźny zbiór książeczek o zwierzątkach. Tylko takie Go interesują. Zawsze w sklepie sam sobie wybiera książeczkę.
jola75
jak synek byl mlodszy to sama wybieralam ksiazeczki ,jak zaczal miec jakies zainteresowania to kupowalam ksiazeczki o takiej tematyce .Mamy zbiory o dinozaurach ,pociagach,zwierzatkach i wiele innych
Joanna30
My zamawiamy książeczki z klubu Disneya mamy juz sporą kolekcje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.