Menu

Wybór partnera - jakie kryteria

Wybór partnera nie zawsze jest łatwy - niektórzy "myślą" sercem, a niektórzy "czują" rozumiem. Jak Ty dokonałaś wyboru partnera? Była to natychmiastowa strzała amora, czy pokochanie go zajęło Ci więcej czasu? Jakimi kryteriami kierowałaś się?

Ania
 1273  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
U mnie bylo tak jak u @magic.
Po prostu zaiskrzylo miedzy nami... :)
mysia
ja swojego meza poznalam na kursie prawo jazdy ,byl....moim instruktorem.z kazda kolejna godzina jazdy a co za tym idzie wspolnymi spedzonymi chwilami i rozmowami zblizalismy sie do siebie.ale z tego co wiem to tak jak on dla mnie tak i ja dla niego wpadlam w oko odrazu wiec moge stwierdzic,ze zaiskrzylo od pierwszej chwili.
johana162
Ja poznałam swojego mężczyznę na portalu internetowym,był to okres w moim życiu dość pusty,nie miałam nikogo jednakże nie szukałam,dochodziłam po ostatnim rozstaniu,był to sobotni,samotny i jesienny wieczór...pierwszy zaproponował wyjście na kawkę i poznanie się,bez żadnego wahania zgodziłam się,urzekł mnie tym jaki ma stosunek do ludzi,świata,że ma marzenia,cele mamy wspólne zainteresowania, i tak trwa to do dziś ;)
Maria25
Najpierw oczywiście było serce, jednak gdyby rozum podpowiadał co innego dużo bym się zastanawiała. Przy związkach z chłopakami zawsze przypominałam sobie słowa mamy "jaki jest dla mamy taki bedzie dla ciebie"
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.