Menu

Wybór pieluch

Pieluchy jednorazowe czy tetrowe - które są lepsze? Większość Matek w dzisiejszych czasach stosuje pieluchy jednorazowe. Jak jest u was? Czy jest jakiś konkretny powód dla podjętej decyzji? Jakie jest Wasze zdanie?

Ania
 1305  16

Odpowiedzi

ADAMSKA98
ja uzywam w domu tetrowych a jak gdzies wychodze to pampersy ,tetry sa lepsze na bioderka bo sa szeroko nozki
krasna1
przy pierwszym dziecku tetra,jedynie na dwór pampki,
a dlatego,że mamusia mówiła,że tak lepiej
a teraz tylko pampki bo jestem już dużą dziewczynką i nie słucham mamy
jola75
niegdy nie uzywalam tetrowych,od razu pieluchy jednorazowe.Coz sa wygodne nie przemakaja.Nie trzeba ich prac ani prasowac
Kordelia
Przy pierwszym dziecku używałam w domu tetrowych, a pampersy na noc i na wyjścia z domu. Teraz przy drugim używam już tylko pampersów:)
ulenka091987
na początku używałam tetrowych w domu a pampersy na wyjścia(kwestia ekonomiczna, taniej wychodziło mi prać i prasować niż pampersy kupować,zwłaszcza, że tych tańszych jego skóra nie tolerowała i musiał mieć orginalne pampersy) po roku przeżuciłam się na pampersy bo tetrowe jak poleżały dzień czy dwa to strasznie śmierdziały a tak dużo prania nie miałam żeby codziennie włączać a przy drugim jeszcze nie wiem jak to będzie co wybiore, narazie jestem nad etapem zastanawiania się
Nicoletta
zdecydowałam się na pampersy i szczerze ani raz-u nie pomyślałam o tym ,żeby używac tetrowe...
nie wyobrażam sobie codziennie prać po ileś tam pieluch,płukać a potem jeszcze prasować ...
bobasekm
Jednorazowe. Tetrówki to jak dla mnie przeżytek. Życie trzeba sobie ułatwiać. A tetrówek używam tylko do podwójnego pieluszkowania (ale ostatnio jest zbyt gorąco więc nie pieluszkuje podwójnie).
Poza tym wziawszy pod uwagę fakt, ze tetrówki trzeba prac (proszek do prania, płyn do płukani, woda, prąd, gaz) i jeszcze trzeba na to czas poświęcic to jednorazówki wychodzą w tej samej cenie, albo i taniej, a zaoszczedzony czas można poświęcić dziecku.
Kamkamka
Ja używam pampersów. Ja już piorę ubrania małego co dwa dni, ponieważ czasem mu się uleje, a do tego bardzo się ślini i przebieram go kilka razy dziennie. Nie wyobrażam sobie używania pieluch tetrowych...(może po prostu jestem wygodna) ale czas który miałabym stracić na pranie i prasowanie wole poświęcić dziecku.
lolita
Jestem wygodna-pampersy
Punia
ja jak większość czyli pampy i spokój.mam10 szt. tetrówek bo mały sporo ulewa :/ poza tym uważam, że skoro wymyślono taką rzecz jak pieluchy jednorazowe to należy iść z postępem a nie cofać się do babcinych sposobów.nasze babki gdyby miały pampy też by używały więc czuję się rozgrzeszona :D
emiliab
Tetrówki to chyba już przeżytek. Nie umiałabym nawet założyć takiej pieluchy małemu. Stanowczo jestem za jednorazowymi.
Brygidka82
Tylko pampersy i przy drugim dziecku jak się doczekamy to też pampersy, nie mialabym siły ciągle wszystkiego prac i prasować:)
olka23
ja od początku używałam tetrowych pieluch czy to w domu czy na dworze :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.