Menu

Wybory Miss

Co sądzicie o tych zawodach?
Jakie macie zdanie o tych kobietach?
Czy takie wybory są tylko dla mężczyzn?

mirabelka
 554  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport zawody wybory miss

Odpowiedzi

magdab
Moim zdaniem te kobiety traktują same siebie przedmiotowo, jak towar na sprzedaż.
monjuk
mam podobne zdanie jak poprzedniczka - robienie towaru z ciała.
krynia
Też tak uważam. Moim zdaniem jest to poniżające.
SexyMamcia
Ja myślę, że to nie kobiety robią towar z ciała, ale nasza kultura i media to .. Choć oczywiście są i wyjątki od reguły. Kobieta rodzi się już z tym, że chce się podobać to coś jak instynkt zakorzeniony gdzieś głęboko w psychice. Tak naprawdę pokazujemy się po to by się podobać, a jak się podobamy to znaczy, że znajdziemy samca a jak jest samiec jest szansa na przedłużenie gatunku:) - od pokazywania do instynktu przetrwania :) a ktoś przy okazji robi z tego show i trzepie kasę...
monjuk
Te wybory są dla nich samych - dla zadufanych w sobie "ślicznotek" które mają pustkę w głowie... takie jest moje zdanie. Narcyzy z nich są i tyle. Diety, odchudzanie, szminki, lakiery - to całe ich życie - ale uroda przemija.
monjuk
@SexyMamcia: Ale czy koniecznie trzeba się pokazywać na wybiegu i uśmiechać się jak lalka barbie? Mieć silikony i sztuczne rzęsy??!! Tych panienek jest garstka i bez tego gatunek też by przetrwał.
SexyMamcia
monjuk zgadzam się z Tobą:) ale wszystkie te gadżety to wymysł naszej kultury medialnej, która lansuje takie a nie inne wzorce "piękna" tak naprawdę na wybiegu też można być sobą:) w końcu panie, które zostają misskami czasem też opierają się na naturalnej urodzie bez specjalnych dodatków. Co mają w głowach a to róznie bywa:) czasem uroda idzie w parze z inetelektem:)
mirabelka
Uważam, że sam pomysł takich wyborów jest poniżeniem i osoby biorące udział w takiej "zabawie" są zakompleksione, zakochane w sobie, a więc narcyzy!
krynia
@melissa: jesteś jedną z nich, że je tak bronisz?
krynia
@melissa: owszem, niech robią co chcą.
Tak czy siak uważam, że się poniżają
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.