Menu

Wybrałabyś się do klubu fitness dla mózgu?

Jak donosi serwis medexpress.pl , w Bostonie otwarto niedawno Brain Fit Club, czyli klub fitness dla mózgu. Ośrodek zorganizowany jest na takiej samej zasadzie jak zwykła siłownia, jest możliwość wyboru osobistego trenera, który pomaga w przygotowaniu indywidualnego programu treningowego. Ćwiczone są jednak nie mięśnie, lecz mózg poprzez konkretne ćwiczenia umysłowe lub zajęcia z medytacji czy jogi. Uważasz, że w Polsce też powinny powstać takie siłownie? Wybrałabyś się do klubu fitness dla mózgu?

Wybrałabyś się do siłowni umysłowej?

NetMamaTeam Team
 445  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport siłownia umysłowa

Odpowiedzi

katarynka3311
Lubię wszystko, co pomaga poczuć się dobrze fizycznie i duchowo, więc to ciekawa inicjatywa. Zawsze dobrze ćwiczyć pod okiem specjalistów niż, tak jak ja samemu w domu.
koza54
Jasne, że tak!
Wręcz uważam, że to byłby świetny pomysł i wielu osobom by się taki trening przydał... Tylko weź teraz przekonaj teraz takiego który te wszystkie szmatławce czyta i ogląda aby poszedł na taki trening....
Biofeedback kolejna metoda terapii oparta na badaniach EEG, odnosi wielkie sukcesy i również myślę, że to dobre rozwiązanie dla naszego mózgu, taka właśnie terapia.

do poczytania: http://pl.wikipedia.org/wiki/Biofeedback
koza54
sorry za podwójne "teraz" (grins)
amalka
Nooo... Doda była a wszyscy wiemy jak wysokie ma "ajkju"(smiech)

Poszłabym (grins)
tymianek
szkoda pieniędzy, lepsza krzyżówka, sudoku, czy książka
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.