Menu

Wybrałabyś się na kurs kulinarny?

Kurs kulinarny to nie tylko szansa na poszerzenie umiejętności związanych z gotowaniem. Dla wielu osób to także dość oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu. Mimo iż gotowanie to dla niejednego zwykła codzienność, zwolennicy twierdzą, że czasem dobrze jest bez stresu i pod okiem fachowca zagłębić się w świat nieodkrytych dotąd doznań kulinarnych. Zwłaszcza, że wspólne gotowanie może być również źródłem dobrej zabawy. Myślisz, że kurs kulinarny byłby dobrym pomysłem na prezent dla Ciebie? A może uczestniczyłaś już w takim lub podobnym przedsięwzięciu? Jak było?

NetMamaTeam Team
 345  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport kurs kulinarny

Odpowiedzi

tlolek
bardzo bym chciała w takowych kursach uczestniczyć i dla podniesienie swoich umiejętności i dla zabawy i dla odkrywania nowych smaków.
Byłby to najlepszy prezent jaki mogłabym dostać :)
flame123
never
irekzboralski
Bardzo chętnie wzięłabym udział w takim kursie (grins)
amalka
Nikt jeszcze na moją kuchnię nie narzekał. Mamusia twierdzi, iż uczeń przerósł mistrza, Druga Mama wychwala, małżonkowi (prócz pizzy i schabowych mojej mamusi) nic poza domem nie smakuje... Myślę, że kursy mi niepotrzebne. UWIELBIAM GOTOWAĆ!
koza54
Jasne, że wybrałabym się na taki kurs! Uwielbiam pichcić i mam do tego smykałkę ale chciałabym zwiększyć swoje umiejętności ponieważ marzy mi się aby otworzyć coś swojego.
Kordelia
Czemu nie... moim zdaniem to okazja do własnego rozwoju i nawiązania nowych znajomości (kciuki)
jagoda30
A ja bym poszła,tylko pod warunkiem,że byłyby to dania, hmmm "normalne" do zastosowania w moim domu,dekoracja potraw itp.
elinka
chetnie :)
Kumaja
Ja również chętnie, mimo że kucharza mam na pokładzie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.